Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Olx-re kitettem egy tárgyat...

Kruskov kérdése:

Az Olx-re kitettem egy tárgyat xy Ft-ért. Meg is szeretné valaki venni, csak postánzom kéne. Valaki mondjon valami tanácsot, hogy van-e valami módszer amivel tuti, hogy nem bír átverni?

Figyelt kérdés
Posta,átverés,pénz

2014. jún. 15. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Belföldi a vevő, vagy megint egy nigériai?
2014. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legbiztosabb,hogy személyesen történik a átadás. Vagy futárcég elvileg kiviszi a cuccot és el is kéri a pénzt de ezt a web oldalakon meg kell tekinteni. De nem szabad bízni senkiben bármit is állít pl.,hogy küld el és kifizeti mert lehet,hogy többet nem látod se a tárgyat sem a pénzt se a vevőt. Szóval én a futár cégeket nézném mag elsősorban.
2014. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utanvetes kuldemenykent feladod, a posta beszedi a lovet, te megkapod. ennek van nemi koltsege, de a 100% buktanal nyilvan jobb uzlet.


a masik megoldas az elore utalas, es futarszolgalat, ez se tul olcso, de biztosabb, mint a posta.


az igazan tuti megoldas a szemelyes talalkozo es keszpenzes fizetes, valami nyilvanos helyen.

2014. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Magyar a vevő.

Akkor jól értelmezem?Ha a postásnak nem fizeti ki akkor nem kapja meg a küldeményt?

Köszi a segítségeket!

2014. jún. 16. 01:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Utalja előre a pénzt a számládra postaköltséggel együtt, és amikor beérkezik a pénz, te feladod. Hanem érkezik be pénz, nem adod fel. ennyi :) Az utánvételt nem javaslom, mert ha nem veszi át a csomagot, visszakapod te, és a postaköltséget, amit előre kifizettél, még egyszer ki kell, a visszaút miatt.
2014. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!