Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régebben is ennyi "bunko"...

Régebben is ennyi "bunko" volt a gyakoriKérdések.hu-n? =)

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát sztem nem. Megsokasodtak. Tudod sok lett a megkeseredett, magányos, munkanélküli ember, aki másokon vezeti le a frusztrált érzéseit.
2010. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen..ma már alig van olyan kérdés ahol nincs legalább egy kötöszködős válasz.
2010. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

"

Régebben is ennyi hülye kérdés volt a gyakoriKérdések.hu-n? =)"

2010. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Na tessék..nem is kellett sokáig várni...
2010. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem régóta nézelődők fel rendszeresen de elég szomoru hogy normális ember gondolom azok is és hogy beletudnak kötni egy idegenbe!Mondjuk jó van amikor h*lye kérdést raknak fel vagy h*lye választ adnak de akkor is!Én soha nem irok olyan kérdésre ami nem tetszik és a válaszoloba se kötök bele!Na de ez már csak rosszabodni fog csak az a kár még hogy nem irnak csunyát és nem tiltják ki őket!
2010. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
én meg már alig találkozom olyan kérdéssel, amire ne válaszolna egy-két kritikán aluli ember. főleg az a bosszantó, mikor mondjuk az állatok kategóriába minden kérdéshez beír valami állatgyűlölő vagy a szex kategóriában valaki odamegy cikizni a kérdezőket. és mindezt alpári stílusban. de a válásnál is szerintem ott veri a nyálát az összes megkeseredett ember és sokszor amiket írnak...hihetetlen. de hát elég nagy részt képviselnek a társadalomból, innen sem maradhatnak le.
2010. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

nem tartom magam bunkónak azért mert nem csak az érem egyik oldalát látom. persze ehhez kell némi intelligencia is.

mellesleg ha ennyire zavarnak a "bunkók", akkor ne írj az oldalra.

2010. jan. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Tessék még egy megjelent.
2010. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
miért mindig akkor történnek a furcsaságok ha én megjelenek
2010. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :)

és engem csak az zavar, hogy a sok "bunko" kritizálja a kérdezőket, más embereket.

és nem arra gondoltam, hogy mindenki vegye magára :)

2010. jan. 3. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!