Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szökjek el? Betegítsem meg...

Szökjek el? Betegítsem meg magam? Egyre közelebb van a felvételi napja. (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult lenne elmagyarázni,hogy miért nem akarok január 23-án felvételizni.

Lényeg,hogy nagyon-nagyon fontos lenne,hogy NE akkor írjam meg a felvételit!!

Anyukámnak már mondtam,hogy a pótfelvételit akarom megírni, de ő hallani sem akar róla,mert ahhoz kérnem kéne egy igazolást az orvostól (azt hazudni neki,hogy beteg voltam a felvételi napján) és az iskola igazgatójával is kéne anyukámnak beszélnie (hogy beteg voltam) és anyukám tudja,hogy nekem nagyon fontos lenne,de ő nem képes még most sem hazudni -.-

Mit találjak ki ami megfelelő kifogás lenne anyám számára?


2010. jan. 3. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs!!!Hát betegisd meg magad akkor menj ki a hóra és fürödj meg most és ugy megbetegsel egy hónapig nem állsz fel!Hogy lehetsz ennyire makacs hogy leszel igy felnőtt!
2010. jan. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

betegitssd meg magad.

ha azt mondod hogy nagyon fáj a hasad, azt nem lehet ellenőrizni.

vagy egyél nagyon sokat, és utána majd hágynod kell, és azt mondod hogy biztos valami virus.

2010. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
így már nem fognak hinni neked...miért nem akarod megírni a rendes felvételit?
2010. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
talán ha az igazságot mondanád el anyádnak és nem csak hisztiznél, hogy nem akarod most megírni, akkor lehet meg is értené nem?
2010. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

am a pótfelvételi sokkal nehezebb..de te tod..

és mért akarod azt megirni?

2010. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem hinném h elhiszi a hasfájós sztorit mivel fel lessz készülve arra h kitalálsz vmit.

talán a betegség lenne a legjobb megoldás de (nem tudom mennyire ravasz az anyukád) lehet h arról is tudná h direkt csináltad és akkor eléggé aláásnád magad a szemében..

sajnos nem tudok segiteni.:(

2010. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálom röviden összefoglalni,hogy miért nem akarok elmenni a felvételire.

2 pletykás, nagyszájú osztálytársam is pont abba a suliba írják meg a felvételit ahol én. Ők abba a suliba is szeretnének majd bekerülni, de én nem.

Pár hónapja még én is oda akartam járni és beadtuk a jelentkezési lapot,hogy ott írom meg a felvételit és ezt már nem lehet visszavonni :(

Arról a suliról pedig elmondtam az egész osztálynak,hogy milyen rossz stb.

Ha a két osztálytársammal összetalálkozok abban a suliban akkor nagyon elásom magam a szemükben.

Ráadásul biztos vagyok benne,hogy elhíresztelnék az egész osztályban,hogy ott felvételiztem.

Azt pedig nem értenék meg vagy nem hinnék el,hogy én tényleg úgy gondolom,hogy ha még föl is vennének sem mennék oda.

2010. jan. 3. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem.Ők oda fognak járni,te meg nem.Akkor mi a probléma?Elég csecsemőgondolkodású vagy még.
2010. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd,h.közben meggondoltad magad...nem nagy ügy...de mivel beadtad a jel.lapot,már nem tehetsz mást,minthogy itt is megírod a felvételit.EZ IGAZ IS)Közben pedig jobban utánajártál a dolgoknak és rájöttél,h.a másik suli nem olyan vészes,lehet h.neked mégis az lenne a jobb.Amúgy ne törődj velük.
2010. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyolcadikos létedre elég gyermeteg gondolkodásod van. :D

Én is most fogok felvételizni, utálom az egészet, de ez nem olyan, mint mikor a menzakajáról kellett dönteni. :D

Egyszer mindenkinek fel kell nőnie...

2010. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!