Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan indulhatnék el az...

Hogyan indulhatnék el az énekesi pályán?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok kórustag, magánénektanárhoz is járok 3 éve, tudok gitározni, középfokú angol nyelvvizsgám van és szeretnék kezdeni ezzel valamit. A magyar sztárokat elnézve nem szeretnék itt befutni, szóval hogy tudnék befutni Amerikában?

l/15



2014. jún. 16. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy. Eriggyé kapálni.
2014. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű, kimész Amerikába, szerzel engedélyt, hogy ott maradj, azután pedig elmész a American Idol-ba, vagy mit is tudom én milyen műsorba és szerencsét próbálsz.


Más út nincs, hogy névtelenül itthon bárkit felkaroljon Amerika.. :D

2014. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15évesen annyi eszed lehetne már, hogy csak úgy egy magyar lány a semmiből nem lesz amerikai popcsillag. Ha amerikai modellkarriert kínálnak, az is rejtett prostitúciót takar.
2014. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó, 15 évesen még mindenki naiv és sok mindent elhisz, ami gátolja a tudatos rálátásban.
2014. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném kérdezni, hogy hogyan tudnék kapcsolatokat szerezni, vagy hogy hogyan tudnék kiadókkal kapcsolatba lépni? Kinttartózkodásról tudom, hogy vagy vízum, vagy zöldkártya kell, de zöldkártyát nem tudok szerezni, a vízum pedig vagy turista, vagy tanulói, vagy munkavállalói. Viszont turistavízummal nem mehetek állásinterjúra, tanulói vízumot nem tudok szerezni, hacsak nem vagyok cserediák, de nem vagyok, mert nincs ilyen program a suliban, és egyetemista sem vagyok. Munkavállalóit meg csak akkor kaphatok, ha ha már voltam állásinterjún, de arra ugye nem tudok menni.
2014. jún. 17. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!