Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretlek Martina Stoessel....

Szeretlek Martina Stoessel. Az az álmom hogy veled találkozhassak. Te vagy a példaképem. Én magyar vagyok. ----?

Figyelt kérdés
Valaki le tudná nekem forditani angolra vagy spanyolra ezt tudom ez nem kérdés hanem kérés de nagyon fontoss lenne

2014. jún. 16. 18:22
 1/7 doni1201 ***** válasza:
100%
I love you Martina Stoessel. My dream is to meet you. You are my role model. I'm Hungarian./I'm from Hungary.
2014. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2014. jún. 16. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Spanyol:


"Te amo/quiero, Martina Stoessel. Mi sueño es conocerte en persona. Eres mi ídola. Yo soy húngaro [ha fiú vagy] / húngara [ha lány vagy]."

2014. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon sánta ez a spanyol fordítás!!!!!!!!!
2014. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg te vagy a sánta. Nem veszed észre magad, hogy hülyeségeket írsz mindenhova? Látszik is, hogy csak 36%-ban hasznosak a válaszaid.
2014. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A spanyol fordítás teljesen jó. Juanito, te spanyol szakértő, menj már a fenében, mert idegesítő, hogy mindenhova hülyeségeket írsz, és megszólod, aki jót ír.
2014. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te amo, Martina Stoessel. Mi sueño es conocer contigo. Eres mi ídola. Soy húngara/húngaro. vagy (Yo) Vivo en Hungría. -(Én) Magyarországon lakok. /jobban hangzik/.


Te amo-t használják inkább Dél-Amerikában.

2014. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!