Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A felvételivel keverek valamit?

A felvételivel keverek valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni hogy a felvételit a középiskolában írom meg vagy az amit 8.ba írok meg félévkor? Most megyek 8.ba és már hallotam minden félét és nem tudom melyik az. Előre is köszönöm szépen.

2014. jún. 16. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
December elején írsz majd egy központi írásbeli felvételit és írsz majd május végén egy kompetencia mérőt a központit a megjelölt középiskolába írod meg ami a legközelebb van hozzád. De lesz szóbeli is azt a összes olyan iskolába kérik tehát minden megjelölt iskolába fogysz szóbelizni ami kéri a központit..
2014. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Decembe elejen kell jelentkezni irasbeli felvetelire, hogy melyik iskolaban akarod negirni.. Ajanlott abban az iskilaban megirni amelyiket 1-nek jelolod meg ;) es ha van elokeszito akkor szerintem arra mindenkepp menny el mert van olyan, hogy a szobeli alol mentesseget kapsz.... de ezf valoszinuleg jovore az iskolaban reszletesen elfogjak mondani :) Nem irhatja meg December elejen a kozponti irasbeli felvetelit, mert akkor meg nincs vege az 1. felevnek... es az sem igaz, hogy ahol kozponti irasbeli felvetelit kernek ott szobelit is kernek... viszont forditva igaz... ahol kernek szobelit ott irasbelit is...
2014. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!