Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki, ha mindig én írok rá a...

Ciki, ha mindig én írok rá a srácra?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel nézni szoktuk egymást,ha kint focizik én meg boltba megyek,és nekem tetszik,viszont nem tudom,hogy én bejövök-e neki...Az egyik srác mondta a suliban,hogy kérdezte a srác,hogy hol vagyok,én ezt nem hittem el,de full komolyan mondta...A suliból egy másik fiútól megtudtam a nevét,bejelöltem,és egyszer ráírtam.Egyből visszaírt,még mosolygós smileykat is írt...sok közös van bennünk,de nem merem elmondani neki hogy tetszik nekem,félek hogy beégek,segítsetek lécci
2014. jún. 16. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát azért szerelmet ne vallj neki :P Beszélgessetek, ismerkedjetek. Ha ügyes vagy ki se kell mondanod, rájön ő magától. Az meg hogy te írsz neki...hááát ha párszor oké, de mindig nem, mert azt sugallja, hogy rámenős vagy, és ha nem keres akkor meg nem is érdekled.
2014. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondolom...diekt nem írok rá minden nap...volt h durván egy hónapig nem írtam neki,na jó szerintem kevesebb,de nagyon durván...és pont ezért,mert nem akarom hogy az agyára menjk és hogy idegesítsem,mert hogy rámenős vagyok,de nem:)
2014. jún. 17. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!