Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írtok nekem cikis sztorikat?

SzaboBetty kérdése:

Írtok nekem cikis sztorikat?

Figyelt kérdés
Lehet igaz, kamu is nekem mindegy :)

2014. jún. 7. 16:36
 1/3 Nadga ***** válasza:
100%

velem ez hetedikes koromban történt.


szereplők: én; egy kulcs; anyám akkori pasija, akivel addig még nem találkoztam; és egy jó nagy adag szar.


reggel iskolába menet eléggé késésben voltam, ezért nem volt időm wc-re menni. mivel a suliban a budik halálgusztustalanok, egész nap visszatartottam, úgyhogy a tanítás végére már teljesen ki voltam készülve. a hév rázkódása a síneken még csak rátett egy lapáttal az egészre, szóval leszállás után vagy 10 percig ültem a megállóban, mire újra képesnek éreztem magam felállni.

a hév-állomástól a házunk egy olyan jó 10 percnyire van gyalog, szóval kb minden egyes padra leültem, amit csak találtam.

végül megérkeztem a házunkhoz. már kezdtem megkönnyebbülni, de eszembe jutott, hogy az ötödiken lakunk, úgyhogy még nincs vége... most nem írom le, hogy mennyit szenvedtem a lépcsőzéssel, szerintem elég lesz, ha annyit elárulok, hogy az utolsó emeletet a lépcsőfokokon ülve másztam meg.

végül csak sikerült felérnem az ötödikre. elő is vettem a kulcsomat, és elkezdtem tíztől visszaszámolni. amikor elértem az egyhez, olyan erősen feszítettem be a záróizmomat, amilyen erősen csak tudtam, és rohantam az ajtóhoz.

útközben viszont kiesett a kulcs a kezemből - egy szinttel lejjebb. gyorsan leszaladtam érte, fölvettem, majd vissza az ötödikre, be az ajtón, és irány a wc. a probléma csak az volt, hogy nyitva felejtettem a bejáratit, ráadásul a kulcsot is a külső zárban hagytam, úgyhogy megint siethettem vissza. gyorsan lerendeztem a dolgot az ajtóval, és rohantam a budira.

már épp toltam le a gatyám, amikor utolért a végzetem. egy része a földre ment, egy része az alsómba, és egy kis része a klotyóba.

mivel még csak hetedikes voltam, mindezt szörnyű tragédiaként éltem meg - az igazat megvallva, úgy is néztem ki...

sírva hívtam fel anyámat telefonon, magyarázva neki, hogy micsoda szörnyűség történt, meg hogy tiszta szar minden. a probléma csak az volt, hogy nem ő vette fel, hanem az akkori új pasija, akivel még soha életemben nem találkoztam. egy ideig csend volt a vonal másik végén, majd végül megszólalt a csávó, közölve, hogy hátjó, akkor ő most adja az anyámat. -vége-


ja, és ez igaz történet.

2014. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy igaz sztori, hetedikben tortent meg velem, kicsit gusztustalan :D


Hetedikben kemia oran feleles volt. Ki az osztaly ele, tanar kerdez. Az elso padban hulyesegeket beszeltek, es nem akartam hangosan nevetni,csak kuncogtam, mire mikozben fujtam ki a levegot, hatalmas adag zold takony jott ki az orromon, lefolyva a szamig. Nagy nevetes, megtoroltem, es otost kaptam :D


Ciki volt, de nem veszes, tobbiek nem piszkaltak :D

2014. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hippy baby válasza:
6.Ban el kellett mennem a fogorvoshoz.A rendelő tele volt emberekkel, nem lehetett leülni.Engem el küldtek fogat mosni.De közben wc-ézni is kellet..Hát leültem,elvégeztem a dolgomat,majd mikor épp kitörölni készültem,benyitott egy nagyobb fiú,és mindenki benézett az ajtón XD
2014. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!