Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én a Londoni Állatorvosi...

Én a Londoni Állatorvosi Egyetemre szeretnék jelentkezni, nézegettem a honlapukat is, de bevallom nem lettem sokkal okosabb. Ha valaki ott tanul vagy tudja, hogy mit, hogy kell csinálni elmondaná?

Figyelt kérdés
Miből kell érettségiznem ami kötelező, pl. emelt biosz vagy kemia,milyen tanulmányi átlag a megfelelő ( nekem 4,5), stb...
2014. jún. 17. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:

We welcome applications from applicants with European or International qualifications. Candidates must meet the entry requirements by means of the prescribed qualifications listed or other acceptable alternative qualifications. For advice on the acceptability of your qualifications please send details, referring to each of the required subjects (Biology, Chemistry, Physics, Maths, and English) to admissions@rvc.ac.uk.


Prospective students must have achieved a sufficient level of knowledge in the prescribed subjects before entry to the course. No foundation module in basic science is given within the BVetMed. The course demands an excellent understanding of both written and spoken English language, as demonstrated preferably by an IELTS qualification with an overall level of 7.0 or higher and no less than 6.5 in each component (for full information see IELTS from the British Council). Other English tests are recognised including PTE Academic (minimum score of 65 required - see www.pearsonpte.com ). Contact the Admissions Office if you are taking a different test from the above to see if it is acceptable.


Lépj velük kapcsolatba, kérdezd meg tőlük e-mailben, hogy számodra mik a követelmények.

2014. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, már írtam is nekik! :)

Megkérdezhetem,hogy te oda jársz-e vagy ismersz valakit aki oda jár? Írj privátba ha igen! :)

2014. jún. 18. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen.


Nem, én nem, nem is ismerek senkit. A magyarországiba jártam.

2014. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!