Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy kondit kell...

Honnan tudom hogy kondit kell cserélnem? (simson s51 megszakítós gyujtás )

Figyelt kérdés
Sajnos sosem tudom eldönteni hogy megszakító, vagy kondi a problémás. A minap vettem egy új megszakítót próbálom beállítani, de még annyi szikra sincs ha a kezemben tartom a gyertyát akkor érezzek "valamit". Kondi lehet a gondja?

2014. jún. 18. 14:17
 1/2 gebasz1 válasza:
Előtte adott szikrát?Lehet zárlatos a megszakító is.A kondi lehet probléma egyébként,4tized milliméter nyitás hézag a kalapács és az üllő között , ha így nincs szikra mérd meg a gyújtó tekercs ellenállását a trafó ellenállását a netten találsz adatokat . A kondít is lehet tesztelni de az egy laikusnak túl veszélyes ezért itt nem írom le akarsz néz utána. ezek pár száz forintos dolgok érdemes mindet ki cserélni.
2014. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta beletettem egy új kondit, szikra van de a motor nem akar elindulni.Sajnos már fingomsincs mi a gondja.
2014. jún. 21. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!