Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy a halott...

Hisztek abban, hogy a halott szeretteink szelleme segít nekünk? Ha történt már ilyen veletek írjátok le!

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyen, de szerintem létezik ilyen.
2010. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. Én például a szent estéket egyedül szoktam tölteni, abban a lakásban, ahol a nagyszüleimmel, és édesanyámmal laktam együtt. Állandó lakhelyem is ez. Ők már mindhárman meghaltak. Szóval, dec. 24- én, amikor más a családjával van, én itthon egyedül, Meggyujtok 4 gyertyát nekik is egyet-egyet, mintha itt lennének, ezért 4-et, aztán nem csinálok semmi különöset. Vacsorázok, tv-zek, vagy zenét hallgatok. A nap végén, mikor már elfújtam a gyertyákat, és lefeküdtem aludni, valami mérhetetlen boldogságot szoktam érezni a szívemben, pedig egyáltalán nem vagyok vallásos. Ilyenkor azt gondolom, hogy a halott szeretteim is velem ünnepeltek.
2010. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnék konkrét példát írni. De tudom, h mindig segítenek, ha kell, és itt vannak mellettem, vigyáznak rám. :)
2010. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, hiszek benne.

Nekem egyenlore még senki olyan nem halt meg, akit nagyon szerettem volna, de van szellem sztorim.

Szóval ahol ezelott laktam, egy ház volt és kiskoromtól fogva láttam és éreztem ott szellemeket, vagy valami ilyesmit. Volt, hogy fekete alakokat láttam sétálgatni, a sarokban állni, volt, hogy még a nevemet is mondogatták (és nem képzelodtem). Ez nem csak este volt, hanem egész nap és nem csak én láttam. Az a hely egy olyan hely, ahol harcol a jó és a rossz. Azt nem tudom miért, de így van, olyan helyre van építve a ház.. Ennek koszonhetoen a mai napig óriási hangulatingadozásaim vannak. Egyszer láttam a házban egy alakot fehér ruhában, belépett az ajtón.. Mindig is éreztem, hogy ott nincs valami rendben, de akkor láttam is.. Nem ijedtem meg tole, mert ez mindennapos volt. Állandóan éreztem, hogy van valaki mogottem meg stb.

Aztán elkoltoztem onnan, de továbbra is megmaradt az a hatodik érzékem vagy mi.. Állandóan olyan szagokat érzek, ami nincs is itt vagy nem is létezik. Érezni szoktam, hogy valaki velem van és segít nekem. Néha olyan egyértelmu jeleket kuld, hogy szinte megijedek. Nem tudom, hogy angyal vagy szellem, de valami biztos. Én már semmin sem lepodok meg ami a szellemeket illeti...

Nekem is pont most karácsonykor volt egy olyan, hogy ugye kulon élunk apámtól és rá gondoltam karácsony este, mivel nekem nagyon eros a kisugárzásom jelet is tudtam neki kuldeni. Pl. mikor meggyújtotta a gyertyát szétrepedt a hamutálca, leestek olyan dolgok az asztalról, amik sehogy sem eshettek volna le, stb. Úgyhogy hiszem, hogy nem csak a szellemek képesek ilyesmire, egyszeruen nagy lelki ero kell hozzá, a szellemek is test nélkuli lelkek...

2010. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem konkrétan megtörtént egy olyan eset hogy majdnem elütött egy autó de valami félrelökött...(senki nem hiszi el nekem de a mamámat láttam aki azon a napon volt 4 éve eltemetve)
2010. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ENGEM IGEN 1X MEGKÖSZÖNÖM NEKIK..
2012. nov. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:O
2019. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!