Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova lett az egyes sebesség a...

Hova lett az egyes sebesség a 210-es babettámból?

Figyelt kérdés
Az volt a baj hogy nem váltott kettesbe, oké kicseréltem az indító pofákat mert úgy láttam az a rossz és cseréltem ékszíjat is de összeszerelésnél nem megy a motor sehova csak pörök az égig pedig semmit nem csináltam vele.

2014. jún. 18. 18:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Na meg annyit hogy a bordás dobnál szimeringet cseréltem + O gyűrűt is.
2014. jún. 18. 19:32
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, közbe okosabb lettem! először is hót szar minőségű olajat javasoltak 1 dl-t a váltóba de a baj fenn állt, szval sajna szét kell szedni és a szabadonfutót ki kell cserélni benne. (ezé jobb az egy sebességes nincs annyi baj vele).
2014. jún. 19. 18:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap széjjel szedtem és a váltófogaskerék le volt csúszva a helyéről, mert ami tartotta egy 15-ös zeeger gyűrű azt koptatott/deformált el az idő emiatt nem tudott kapcsolódni a 2. fokozat kapcsolótengelyével, másnak remélem hasznára lesz a tapasztalatom csak nem akartam szét szedni.
2014. jún. 22. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!