Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérdezhetnek McDonald's-es...

Mit kérdezhetnek McDonald's-es meghallgatáson?

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyek a McDonald's-be "állásinterjúra". Diák vagyok, és a nyárra mennék oda dolgozni. Szerintetek miket kérdezhetnek?

2014. jún. 19. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam keményen megválogatják kit vesznek be az elit krumplisütők közzé.

Várható kérdések:Hány hamburgert tudsz elfogyasztani óránként? 2-nél több akkor viszontlátásra .

Szeretsz-e otthon takarítani? És klozetot?

Könnyen elhízol? Akkor be se gyere, mert a vásárló majd arra asszociál ebből, hogy biztos degeszre etted itt magad -következtetés: ő is ilyen lesz ha itt zabál.

És a kedvencem:Mennyit tudsz a McDonald's-os kaják ártalmasságáról? És mennyit mondasz el a vásárlónak?

2014. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pbiker válasza:

Én azt nem értem, hogy milyen módon lehet a McD évek óta az egyik legjobb magyar munkahely????!!!!!

A honlapjuk szerint így van...


Hát nagyon félthetik a krumplisütők az állásukat, mert kb. ezt ők kamuzzák be a felméréseken.

Haverom nettó 60ért dolgozott ott 6 nap 6 órában, gyűlölte, és azt mondta, hogy mindenki más is.


Számomra a legnagyobb rejtély, hogy ez az eredmény hogy születik évről évre.


Egyébként meg kérdések: voltál-e már hasonló helyen, gyerektáborban dolgoztál-e, nyelveket beszélsz-e, dolgoznál-e műszakokban, eltűrnéd-e amikor a kihűlt sajtit a pofádba vágják és ku..@nyáznak közben...ilyenek.


Diákként el lehet tűrni sokmindent, de hosszú távon semmiképp.

2014. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!