Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Fémhúros klasszikus gitárom van, be van hangolva hallás szerint és mégis olyan érzésem van mintha egy akordon játszanám le az egész dalt, pedig jól lefogom a az akordokat...a hangolással van baj?

2014. jún. 19. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha fémhúros és klasszikus, az már önmagában baj.

A klasszikus gitárok nejlonhúrosak, fémhúrral használni nem tesz jót nekik.


Egyébként nem egészen értem a problémádat. Mivel hangoltad be?

2014. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Fémhúros klasszikus gitár nincs.

Az nagy valószínűséggel egy félig már tönkretett gitár inkább.


"mintha egy akordon játszanám le az egész dalt, pedig jól lefogom a az akordokat"

Ennek meg az égvilágon semmi értelme.


"a hangolással van baj?"

Nekünk azt honnan kéne tudni?

Hangold be könyörgöm, 2000 ft egy hangoló, de rengeteg ingyen letölhető PC vagy mobil App is létezik már...

2014. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké...bocs hogy élek...amúgy az első válaszadónak irom: hallás után hangoltam be, jól be van hangolva...2 néjlonhúrom van és 4 fémhúr, és újan vettem, csak valami nincs rendben mert én úgy érzem hogy nem úgy játszok ahogy kellene...
2014. jún. 19. 15:18
 4/5 anonim válasza:
LoL.
2014. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha hallás után hangoltad be, honnan tudod, hogy jó? Abszolút hallásod van? Nem cseszegetésből kérdem, csak kíváncsi vagyok.


Alighanem ez egy rendes nylonhúr készlet, csak tudod a vastagabb húrok a nylonhúros gitáron körbe vannak tekercselve fémmel, de attól még a magjuk egy nylonhúr. Tehát ha újonnan vetted és ezek voltak rajta, akkor ez nem fémhúros gitár.


Nekem az a gyanúm, hogy túl mélyre van hangolva az egész...


De egyébként tényleg nem értem, hogy honnan kéne kitalálnunk, mi a baj.

2014. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!