Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vallásos emberek legtöbbje,...

A vallásos emberek legtöbbje, miért erőszakos? Miért akarnak mindenkit megtéríteni?

Figyelt kérdés
Sokkal több jó embert látok a nem vallásosok között, akik az életükkel példát mutatnak, és azt nem kényszerítik másokra!

2014. jún. 19. 19:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
pontosan mire érted, hogy erőszakosak?
2014. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
A vallásos emberek legtöbbje nem akar téged megtéríteni. Hidd el, sokkal többen vannak, mint ahánnyal te valaha is találkozni fogsz...
2014. jún. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a legtöbbje magyarázza az ő hite szerint igazakat! ÉS ERŐSZAKOSAK MINT A DÖGLÉGY! Legutóbb vonattal jöttem haza és megtalált Jehova tanúja pffff azt a kínszenvedést 3 órán át hallgattam a semmit. A f a s z n a k akar meggyőzni mikor nem vagyok vevő rá??? Pesten megtaláltak a Hitesek a Szent Szellemmel ... óóó én Istenben hiszek , de Német Sanyiban nem! :)
2014. jún. 19. 21:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem, hogy szerinted két (azaz kettő) darab emberember a vallásos emberek legtöbbjének számít?


Ezek szerint szerinted összesen három vallásos ember van?


Hidd el, kisapám, sokkal többen vannak, akik magasról tesznek rád. Az meg, hogy van pár erőszakos, belefér. Ugyanúgy, ahogy autósból is, biciklisből is, szőkéből is, kékszeműből is akad egy-két erőszakos vagy ostoba. De ettől a többség még nem lesz az.

2014. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az "emberember" kifejezés nem tudom, hogy jött létre, tessék felezni. :)
2014. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es te tényleg ilyen h ü ly e vagy?
2014. jún. 19. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, kérlek, én téged nézlek hülyének, ha már a személyeskedésnél tartunk.


Mert ismerek egy csomó vallásos embert, akik senkit nem akarnak megtéríteni, így nem értem, hogy miért veszel mindenkit egy kalap alá, azért mert volt két rossz élményed.

2014. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kettő volt, hanem sok volt az agyhalottakból!
2014. jún. 19. 22:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Te most azért kérdeztél, hogy a végén kiborulhass?

Akikről te beszélsz azok nem a vallásos emberek, hanem a hittérítők...

Egyébként ilyen kirohanás után kérdezd meg magadtól hogy belőled ilyenkor hová tűnt a hit meg a szeretet! no meg a jóember...

2014. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Rengeteg olyan kérdést olvastam itt az utóbbi időben, hogy párkapcsolatban élő emberek között komoly problémát jelent ...hogy az egyik betér a másik kitér és hogy ki mikor veszi fel a másik vallását, mert csak akkor lehet esküvő ...stb.


Legutóbb egy Katolikus srác tett fel hasonló kérdést, hogy a barátnőjét, hogy vihetné bele a vallásos életbe, mert Neki ez fontos, és csak úgy lehet házasodni.


Következő: 20 éve házasságban élünk a férjemmel 5 éve áttért egy másik vallásba, és állandóan hív, hogy menjek át. De én nem akarok, mert teljesen megváltozott! Most mit csináljak? ( A hölgy azt sem merte kiírni a hogy honnan hova..pedig többen megkérdezték)


Ez engem felháborít, igen! Ez a véleményem. Egy vallás nem lehet sem erőszakos, sem követelőző. Tökéletesen igazad van utolsó, ezekkel az emberekkel nem tudok ájtatos lenni, sem elfogadó. Ennyire nem vagyok Krisztusi...

2014. jún. 20. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!