Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha látsz mondjuk a vonaton...

Ha látsz mondjuk a vonaton egy fiút rózsaszín fülessel, melegnek gondolod?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok.

Van egy rózsaszín fülesem, anno volt egy vörös telefonom, ahhoz pont jól állt volna a piros színű füles... leadtam a rendelést, rózsaszín érkezett... FAKK. ez volt fél éve..

Mostanában elég sokat kell ülnöm vonaton, ezért nem csak otthon, hanem nyilvánosan is használom... mennyire félreérthető ill feltűnő ez? Elég sokszor érzem magamat kellemetlenül miatta, igaz, eddig még senki se szólt be miatta, sőt, még nem is nézett rám furán, csak én takargatom minden megállónál szerényen..



#fülhallgató #füles #rózsaszín #dijkstra algoritmus
2014. jún. 19. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
En elobb gondolnek arra,h elkerte a baratnojetol,De most oszinten..kit erdekel masok velemenye? :)
2014. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajna ilyen szaréletű emberek között nőttem fel, s belém "ütődött", hogy mindig parázok valamitől, ami másnak tök alap dolog és nem érdekli. ha jobban belegondolok, engem sem érdekel, de idegből takargatom, meg veszem le a hangerőt ha tudom h más is hallani fogja amit én hallgatok... :D
2014. jún. 19. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:

ha neked jó miért zavarna mások véleménye? azt meg úgyse hallod, ha megszólnak érte, mert ordít a füledbe a zene :)

nekem elsőre nem az jutna eszembe, hogy meleg vagy, hanem hogy lenyúltad a húgodét :)

2014. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
haaatven azERt a habgerore szoktam ffigelni :)
2014. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
haat azert en a hangerore szoktam figyelni...de most h mondod lehet h nem fogok xdd
2014. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!