Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Detective Conan-hez hasonló...

Detective Conan-hez hasonló anime?

Figyelt kérdés
Olyan animére gondolok ami nagyon jó krimi, nem horroros csak egyszerű krimi, lehet benne egy kis romantika is. A Detective Conan-ben tök jó, hogy minden rész különálló történet, ilyesmire gondolok. Nem találtam még ilyet, de remélem hogy van ilyen. Köszi előre is :)

2014. jún. 20. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kajak végignézted mind a 750 részt, valamint mind 14 animációs, és 2 élőszereplős filmet?
2014. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Arra én is kíváncsi lennék,hogy van-e hasonló anime!Én csak a 249.részig jutottam a többi nincs feltöltve vagy olasz szinkronos felirat nélkül :/ Moovie-ból se sok van fent,ha valaki tudja hol tudom megnézni megköszönném!
2014. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ami hasonló anime hozzá szerintem az a Spiral. Ez is nyomozós, bár romantika az nem nagyon van benne.
2015. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kindaichi Shounen no Jikenbo: olyannyira hasonló, hogy a mangája előbb volt, mint a Conan, és a Conan készítője érezhetően merített belőle ötleteket. Rengeteg hasonlóság van a kettő között. Igazából annyi a lényeges különbség, hogy a Kindaichi-nek nincs főtörténete (mint Conanben a Fekete Szervezettel, bár van benne egy "bábmester", aki embereknek segít tökéletes bűntények elkövetésére, és a főszereplő néha vele csap össze), csak ügyeket oldanak meg, és az ügyek nem 1-2 részesek, mint a Conan esetében, hanem akár 6-7 részesek is lehetnek, és rendesen kibontják a karaktereket, akik a tettesek lehetnek.
2017. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!