Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti meik üzlet láncot kedvelite...

Csopor Balàzs kérdése:

Ti meik üzlet láncot kedvelitek inkább a Penny Markertot? Vagy a Lidl? Vagy a Tesco global? Indokoljátok is!

Figyelt kérdés
Lidl, Penny , Tesco , vélemények.

2014. jún. 20. 18:43
 1/4 MeaBea válasza:
100%
Lidl ás Aldi a termékek ár/érték aránya, garanciás ügyek miatt és mert gyorsak.
2014. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pennyt a legjobban. :) olcso es sok a valasztek. mondjuk a virslijük az nem jo. 2. a lidl,ott jo a minöseg,virslit mindig ott vesze.viszont a ruhakat,meg elektronikai cuccokat nem szeretek ott venni.elöbbi hamar kifakul. ott is sok az akcio.föleg szombaton azt nem szeretm mondjuk h egyes arukat csak vasarnaptol lehet kapni.azert meg külön szaladgaljak be erte.
2014. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lidl-nel nem tudom van a meg a csak szombati szuper ar. na szoval tescot is sztem olyan szinten,h csak azokat amik ki vannak arusitva,leertekelve. amugy nem nagyon vasarolok ott,mert draga,es föleg pekaruikröl roszat hallottam. egyik ismerösöm tescoba csoportvezetö,es meselte,h kenyerbe meg a homokot is belesöprik,vagy mi. remelem eleg kielegitö volt a valaszom,nagyon szeretek vasarolni,es mindig minden bolt akciojait lesem. :D spar nem,nagyon draga,mi varosonkban mar meg is szünt,mert nem ment.copp szinten draga,bar ott kenyeret vettem sokat. mar nem elek magyar.o-n. :)
2014. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenképpen lidl. Inkább az akciós "kacatok" miatt. Mindig van olyan amire valóban van szükség, illetve jó minőségben.
2015. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!