Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönne? Szégyel...

Lányok nektek bejönne? Szégyelnétek vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok főképp lányok válaszát várnám. Az a gondom hogy nagyon pattanásos vagyok. Ha nyomkodom magam undorító vörös a pofám és sebes ha meg nem akkor fehér gyennyes de mindig kinyomkodom inkább. Emelett járok edzeni van egy kis pocakom de mellete egész izmos vagyok. Emelett kedvesnek,megértőnek,viccesnek tartom magam (kaptam visszajelzést is e téren) de a pattanásaim miatt rohadtul visszahúzódó vagyok.Járnátok egy ilyen pasival? És nem szégyelnétek? Mert rohadtul félek ettől is. :((( Nem sajnáltatni akarom magam ne értsetek félre csak tényleg érdekelne a véleményetek.

2014. jún. 21. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nos, ha igényes vagy a testére, legyél az az arcod ra is: menj kozmetikushoz.
2014. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nem minden a külső...amúgy meg nekem is ilyen barátom volt és egyáltalán nem zavart.Sajnos nekem is van sok pattanásom,de már sokkal szebb az arcom mint amilyen régen volt.
2014. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Deliverance válasza:
86%
Nekem így annyira nem jönnél be. De a pattanásaidtól megszabadulhatsz, csak kicsit oda kell figyelni az étrendedre, valamint elmehetnél kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz is.
2014. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Kozmetikus, bőrgyógyász és fél év alatt olyan bőröd lesz mint előtte soha, persze ha nem nagyon durva a helyzet. :D
2014. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Enesen89 ***** válasza:
100%
Nem mindig segíta kozmetikus vagy bőrgyógyász, nekem sem segített, nekem vhogy semmi nem jo az arcomra. De persze ha nem próbáltad még ezeket akkor menj el, többségnek jo szokott lenni. Amugy igazad van, inkabb nyomd ki (ha árt akkor is) mert az sokkal rondabb ha ottvannak a nagy feher pattik, az azert tenyleg kicsit visszataszító. Amugy ha megnyerő a stílusod is, a tested is edzett, akkor biztos találsz te is lányt. En csak a pattanasai miatt nem hajtanek el egy pasit, ha pedig nagyon tetszik. ;)
2014. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ez van sajnos hogy hiába voltam kozmetikusnál nemegyszer semmit nem ért. Voltam dokinál de olyan cuccot írt fel amitől teljesen kiszárad a szám,arcom emelett nem is edzhetnék illetve bárhol olvastam róla csak rosszakat írtak. :( Jöhetnek még válaszok.
2014. jún. 22. 09:38
 7/11 Enesen89 ***** válasza:
Ha iszol tomegnoveloket amugy attol is kipattogsz, nem is kicsit.
2014. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Iszok de előtte talán még pattanásosabb voltam mint amióta iszom.
2014. jún. 22. 15:09
 9/11 Enesen89 ***** válasza:

Az érdekes o.O en lany vagyok de egy ideig ittam en is nekem nagyon durva volt tőle. Talán próbáld ki h abbahagyod, hatha...

Hany eves vagy? Ha fiatal akkor idővel lehet enyhül a pattizas

2014. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok de már vagy 5 éve ilyen a pofám sajnos.. :S
2014. jún. 24. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!