Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönne? Szégyel...

Lányok nektek bejönne? Szégyelnétek vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok főképp lányok válaszát várnám. Az a gondom hogy nagyon pattanásos vagyok. Ha nyomkodom magam undorító vörös a pofám és sebes ha meg nem akkor fehér gyennyes de mindig kinyomkodom inkább. Emelett járok edzeni van egy kis pocakom de mellete egész izmos vagyok. Emelett kedvesnek,megértőnek,viccesnek tartom magam (kaptam visszajelzést is e téren) de a pattanásaim miatt rohadtul visszahúzódó vagyok.Járnátok egy ilyen pasival? És nem szégyelnétek? Mert rohadtul félek ettől is. :((( Nem sajnáltatni akarom magam ne értsetek félre csak tényleg érdekelne a véleményetek.

2014. jún. 21. 12:08
1 2
 11/11 minion22 válasza:
Nem az számít, hogy milyen vagy kívül, hanem az , hogy milyen vagy belül.
2017. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!