Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon kényelmetlenek nekem a...

Nagyon kényelmetlenek nekem a tangák, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
most vettem tangákat de bármikor leülök bennük nagyon bevágnak és iszonyatosan fáj utánuk a fenekem:l amikor nem ülök vagy hasonlók akkor annyira nem elviselhetetlen de akkor is az érzet hogy ott van valami annyira idegesítő és zavaró, ti hogy vagytok vele? hogy lehet kényelmes tangát találni?:(

2014. jún. 22. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás kérdése és lehet, hogy kisebb méretet vettél a kelleténél. Egyébként én sem szeretem, engem is zavar, ezért csak "alkalmakra" veszek fel.
2014. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

ja nekem is hasonló a helyzet én se szeretem hordani :/

18/f

2014. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Én sem szeretem. 21/f
2014. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem. 26/F
2014. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem ülésnél a puncimban is bent van.Mikor felkelek megigazítom és kész.Amúgy vékony tangát használok, szokás kérdése.:)
2014. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem pl bejön ez a bevágós érzés, kifejezetten szeretem, és ha elöl is keskeny fazonú tanga van rajtam nekem is teljesen becsúszik a puncimba ha leülök, de nem zavar ez sem kifejezetten.
2014. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mivel jó pár éve tangát hordok fiúként, szeretem ahogy bevág hátul a fenekembe. :) Nekem nem kényelmetlen, hanem pont hogy kényelmesebb a fecskétől is, a boxertől meg főleg. Meg jobban is néz ki, főleg egy seggre feszülős nadrággal.


Az nem lehet, hogy túl kicsi tangát hordasz, és azért kényelmetlen?

2014. aug. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
17%
7/7 FÚJ! Nem vagy te véletlenül homokos?
2014. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!