Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Srácok! Ti szégyenlősek...

Srácok! Ti szégyenlősek vagytok a haverjaitok előtt? Meddig mertek előttök levetkőzni, alsógatyáig vagy mesztelenre?

Figyelt kérdés
Volt már hogy nálatok aludt a haverotok, vagy együtt mentetek úszni? Meddig mertetek levetkőzni?

2014. máj. 24. 17:25
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Én alsógatyáig. Szerintem ez társadalmi izémizé ami mostanában alakult ki, mert végülis neki is olyan van, akkor minek takargatni?
2014. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenre. És nem bámulgatjuk egymást.
2014. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagyok szégyenlős előttük.
2014. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
100%
Nem vagyok szégyenlős előttük, de szándékosan nem is mutogatjuk egymst
2014. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
100%
Volt már olyan is hogy nálam aludt oszt.társam, és itt is zuhanyzott le nálunk, de nem volt semmi... Éjszaka mindketten egy szál boxerben aludtunk takaró nélkül mert nyár volt. Egyébként többször is voltunk már egymás előtt meztelenek, mégsem vagyunk melegek... Egyszerűen nem vagyunk szégyenlősök... Nem egyszer volt hogy edzés után közösen zuhanyoztunk pucéran... Viccelődni szoktunk, de csak vicces megjegyzéseket tettünk a másik farkára poénból...nem kell komolyan venni... Szóval én meztelenre simán!
2014. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Az nem szégyenlősség, hogy nem vetkőzöm le előtte meztelenre, hanem illem!
2014. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Mégis milyen illem alapján nem illik barátok/ismerősök előtt meztelenre vetkőzni? Még idegenek előtt sem illetlenség uszodában/edzőteremben/szaunában stb., akkor közeli ismerősök előtt milyen illemszabály tiltaná?
2014. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Miért kéne szégyenlősnek lenni?Én is mint sokan haverommal fürodtem de én már megszoktam az ilyet mivel fogadásbol sokat vetkőztem persze nem az volt minden álmom!Nyáron boxerba alszunk mind2en...A helyes íras ért bocsi telorol írtam
2014. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

#7 es


szóval te uszodában, szaunában, edzőteremben meztelenül járkálsz. Örülj, hogy még nem tiltottak ki onnan!

2014. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

#7


ha az illemet te nem ismered, az attól még létezik!

2014. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!