Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A (sima) sims 2-vel szeretnék...

A (sima) sims 2-vel szeretnék játszani, betettem a CD-t is de nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
"A The Sims 2 működése leállt" ezt írja ki mikor rákattintok a sims 2-re. Semmivel se tudom elindítani mindig ezt írja ki. Valaki tudna segíteni, hogy miért van ez?

2014. jún. 22. 16:55
 1/3 anonim válasza:
Évekig nem játszottam a sims2 vel, pár hónapja nekem is eszembe jutott. A helyzet az ,hogy akkor még XP volt a gépemen mikor játszottam. Most meg win7. A sims 2-őm pedig nem kompatibilis ezzel, mivel akkor még nem is létezett a win7. Nem lehet,hogy nálad is ez a probléma?
2014. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát de lehet ,tavaly nyáron újra lett telepítve minden a gépre ,és csak kb 3 hete jutott eszembe a sims 2 ,h játsszak vele..:D Amúgy ez eszembe se jutott ,köszi. azthittem én vagyok ennyire szerencsétlen..:D
2014. jún. 22. 17:22
 3/3 Koczur Adrián válasza:
Nekem is volt, hogy kidobta egy kék közepes ablakban. De valahogy késsőbb ment, de már nem emlékszek miért, és hogy, mert már régen volt. :)
2014. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!