Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a Bonsai fás kísérlet...

JézusOm kérdése:

Ez a Bonsai fás kísérlet hogyan lehet sikeres?

Figyelt kérdés
Egy nagy tálat teletettem tyúktrágya alatti érett földdel. Fél marék meggymagot elvetettem bele egy csomóba és meglocsoltam. Miket csináljak vele, hogy legyen belőle majd egy különleges Bonsai meggyfa ? Minden használható ötletnek örülnék ! :)

2014. jún. 22. 20:39
 1/2 anonim válasza:

Nem ismerem a kísérletet. De azt tudom a meggy nem olyan aggresszívan szaporodik és inkább azt is gyökérről teszi.De ha te minden áron magról szeretnéd szaporítani akkor 5 magot tegyél közönséges vízbe ha csírázik akkor ültesd ki ahova szeretnéd vagy 10 magot törj fel és ami benne van igazi mag 5-öt a trágyához 5-öt pedig egy befőttesüvegbe amibe víz van. Mert a meggy ugye csonthéjes és ebbe a csonthéjban amit magnak hívunk van benne igazából a mag.

Remélem hasznos volt a válaszom

2014. jún. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ bjonas02 ! Sokat segítettél. Akkor várhattam volna az idők végezetéig, hogy abból, amit elvetettem, legyen valami. :))))) Megcsinálom úgy, ahogy leírtad nekem. Köszi ! :)
2014. jún. 23. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!