Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap kint sátoroztunk a...

Tegnap kint sátoroztunk a barátnőmmel és csillagokat néztünk. Az mi lehetett hogy percenként egy csillag lehullott és naon lassan ment? Egy csillag hullását vagy egy percig tudtuk nézni. Vagy 5-öt láttunk.

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár csak 1 db, de a Nemzetközi Űrállomás egyenes vonalú egyenletes sebességű fénylő pontként halad át az égen, és 90 percenként megkerüli a Földet.
2014. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vélhetően űrszemét lehetett. Ezek olyan beesési szöggel- és sebességgel lépnek be a sztratoszférába, hogy egy "mezei" hullócsillaghoz képest sokáig "égnek".

Az, hogy az űrszemét mi lehetett, az egy másik kérdés, és erre nem is tudok válaszolni... sok minden lehetett.

(bár lehetne egy olyan szögben, vagy esetleg egy olyan nagyságú, és sebességű meteoroid is)


[link]


Én is láttam már ilyeneket. Szinte már vártam a végét, már kellemetlen volt, hogy ez lehet valami "más" :D

2014. jún. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!