Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azon gondolkodtam, hogy...

Azon gondolkodtam, hogy nyáron egyszer jó lenne (vagy furcsa) az erkélyen aludni, de vannak kétségeim. Szerintetek? (több lent)

Figyelt kérdés

1. Szúnyogoktól félek, hogy reggel tele leszek csípéssel.

2. Leszakad az erkély XD Nem vagyok kövér, 45 kg, de azért sose lehet tudni...

3. Magamtól félek, mi van, hogyha nem vagyok hozzászokva, hogy szabad levegőn a magasban alszok, és álmomban felállok ilyen "alvajáró-szerű" módon és kárt teszek magamban.


Ti mernétek erkélyen aludni? (2. emelet)

Ja, és csendes helyen lakunk nem belvárosban, meg belső udvarra tekintő az erkély, úgyhogy nem az utca látna..



2014. máj. 23. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress más kihívást, amivel feldobod az életed. Szerintem
2014. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jó :D

Egyéb vélemény?

2014. máj. 23. 20:46
 3/4 szántóvető ***** válasza:
ha az 1-es válaszolónak igaza van akkor én a temetőt javaslom.ha nem rombolási meg vandálkodási céllal mész akkor nem számít hulagyalázásnak.viszel pokrócot meg takarót vagy egy függőágyat.nincs már hideg,ha betakarózol nem fogsz megfázni.
2014. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2xSü ***** válasza:

> 1. Szúnyogoktól félek, hogy reggel tele leszek csípéssel.


Ezen akár segít valami szúnyogriasztó. De ha hálózsákban alszol, és olyan helyen vagy, akkor sincs belőle gond. Aludtam sátor nélkül, hálózsákban szabad ég alatt, nem volt ilyen problémám.


> 2. Leszakad az erkély XD Nem vagyok kövér, 45 kg, de azért sose lehet tudni...


Miért szakadna le? Egy normális erkélynek el kell bírnia, ha fullon tele van álló emberekkel, ami minimum több száz kg teherbírást jelent. Éjjel sem fogsz nagyobb erőt kifejteni fekve az erkélyre, mint nappal állva…


> 3. Magamtól félek, mi van, hogyha nem vagyok hozzászokva, hogy szabad levegőn a magasban alszok, és álmomban felállok ilyen "alvajáró-szerű" módon és kárt teszek magamban.


Ha nem vagy alvajáró, akkor ez aligha fog bekövetkezni. Nem mellesleg alvajárás közben sem csinál az ember önmagára veszélyes dolgokat.


De nem ajánlom, nem azért, mert veszélyes, hanem mert kevés. Ha nagyon szabad ég alatt akarsz aludni, akkor irány a természet. Az nagyobb élmény…

2014. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!