Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magamra vagyok utalva, mit...

Magamra vagyok utalva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 eves kozepiskolas lany vagyok, a szuleim egy eve elvaltak, jelenleg a csaladi hazban lakom apammal. Augusztusban elhagyta edesanyam apamat a sok hulyesege miatt, en mindig is tamogattam edesanyam, el is koltoztem vele,es a hugommal a nagyszuleinkhez. Eltelt par honap,edesanyamnak parja lett, akihez honapok mulva oda is koltozott hugommal, mig en mamameknal laktam kb.2 honapot, azokban a hetvegekben, mikor haza kellett jonnom kollegiumbol. Edesapank egeszen karacsonyig nem erdeklodott felolunk, gyerektartast sem fizetett utanunk. Majd en egyre tobbet vitaztam edesanyammal, hogy miert nem lakhatok veluk.. mindig azzal ervelt, hogy keves a hely, es nem akar kenyelmetlenul elni... februarban felkoltoztem edesapamhoz, anyam allt mindent, o "oltoztetett"( mai napig ), nagyon szeretnek edesanyammal elni, mivel mar feleve alig latom, foleg nyaron nehezebb, mivel megyehatarnal lakunk, keves busz jar felejuk. Maximum egy heten egyszer latom..A parja nem akarja, hogy ott lakjak en is veluk.ki akarja sajatitani edesanyamat! En kiskorom ota anyas voltam, mar nem tudom senkivel megbeszelni a dolgaimat... egyre kevesebbet keres. Mit tegyek?! Naponta tobbszor sirok emiatt, kezdek belebetegedni.. ti mit tennetek?

2014. jún. 24. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
családsegítő, gyámhivatal, család. Ha nem akar magához venni elég nagy bunkó, de ez nem oldja meg a problémádat. Furcsa, hogy nem hiányzol neki. Nehéz ilyen ügyre megoldást mondani. Segítségre biztos szükséged van, de az első három szónál jobbat nem tudok.
2014. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Granitis válasza:
Sajnálom hogy ezt kell hallanom és nem értem hogy dobhatja ki valaki a saját gyerekét... Szerintem ha édesapád melletted áll akkor megkérhetnéd hogy beszéljen vele hogy mondja meg az édesanyádnok hogy NINCS OLYAN KIFOGÁS ami miatt egy szülő magára hagyhatná a gyerekét és most nagyon komolyan mondom hogy ha nem halgat rá akkor bírósági ügy legyen belőle és lehet hogy csak egy idézés kell és átértékeli az életét és hogy mit tett. Reménykedek hogy sikerült valami tanácsot adno és anyud elelmélkedik azon hogy mit nem szabad tennie egy szülőnek.
2014. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket! Nagyon at kell gondolnom ezeket a dolgokat!
2014. jún. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!