Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmondanátok erről a véleménye...

Elmondanátok erről a véleményeteket, vagy hogy mit gondoltok a helyzetemről?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok. egy érettségim és egy felsőfokú OKJ-s (webprogramozó) szakkal, és ezen kívül egy középszintű angol nyelvvizsgával rendelkezem. Jelentkeztem egyetemre(mezőgazdasági mérnöknek). Az van hogy össze jöttem egy csajjal aki spanyolban lakik csak nyáron van itthon, és ki tudnék menni hozzá, de csak angolt meg magyart beszélek. Most mi tévő legyek? menjek ki és tanuljak spanyolt és dolgozzak vagy inkább maradjak az egyetemen? kérdésekre válaszolok szívesen de légyszíves normális válaszokat adjatok.
2014. jún. 24. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Maradj az egyetemen. Vagy mosogatni akarsz Spanyolországban?
2014. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia. Ne haragudj meg, őszinte leszek. Ezzel a szakkal magyarországon nem fogsz tudni semmit kezdeni, mármint a mezőgazdasági mérnökkel. De a webprogramozói tudásodat hasznosíthatod Spanyolországban. Angolul jól beszélsz, valószínűleg találsz olyan céget, aki alkalmaz. Közben meg tahulsz spanyolul. Èn kimennék a helyetben. Lassan 3 diplomám lesz és még mindig 150 ezer nettó a fizetésem.... én is le fogok lépni...
2014. jún. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem. de hiába vagyok webprogramozó , azért nem tudok annyira programozni. ez csak egy felsőfokú okj-s képzés.
2014. jún. 29. 12:28
 4/5 anonim válasza:
Szia. Most barmennyire is bunkón hangzik, szerintem ez nem lesz valami tartós dolog azzal a lánnyal. En a helyedben nem kockaztatnek Ennyit. Szep dolog a szerelem, de nincs ra biztosíték. Inkabb tanulj valamit itthon, es utana döntsd el mit szeretnél. Es ha ez valami komoly dolog, akkor ki fog bírni Ennyit a kapcsolatotok. :)
2014. aug. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:
nagyon nehezen találnál munkát egy angol nyelvvel.ilyen legalja munka pl. mosogatás ha szerencséd van.tudtad h spanyolban 20% körüli a munkanélküliség?ha a kislány eltart akkor menj ki de 100%-al nyomasd a spanyol tanulást.de spanyolban jól keresni szakma nélkül nem fogsz tudni.elmész targoncásnak pl. ez összejöhet nyelvtudással.mit szólsz ehhez a jövőképhez?
2014. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!