Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő:...

A kérdésem a következő: szeptember elején mennék ki Angliába és nem igazán tudom, hogy mennyi pénzt (fontot) vigyek magammal?

Figyelt kérdés
A szállás és az ellátás meg lesz oldva, úgyhogy inkább csak költőpénzen gondolkodom. Ti mennyit vinnétek magatokkal? (1 hétig lennék kint) A válaszotokat előre is köszönöm.
2014. jún. 24. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csakis tőled függ.

Ugye Anglia hatalmas ország nagyon nem mindegy hova mész.

Számít az is, hogy az 1 hét alatt mit tervezel? mindennapos vásárlások plázákban? vagy múzeumlátogatások, kirándulások. Mennyire vagy pénzszórós vagy spórolós.

Neked kell tudni..

2014. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a kaja drága, bevásároltam 100fontért, kb 5napig volt elég. Ja és 40kg csaj vagyok, nem 120:)
2014. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ma 11:19


és hol vásároltál te 100 fontért 5 napra kaját? 5 csillagos étteremben?

Vagy milyen kaját??

Mi hárman élünk itt kint évek óta, és hármunknak heti 50-60 font megy el kajára. Ebből két felnőtt férfi van akik tudnak enni rendesen.

Nem eszünk egészségtelen kaját, minden nap főzöm. De még mi sem költünk 5 napra 100 fontot kajára.

2014. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hát nem járok étterembe, nem vagyok én milliomos. 100elment, 2 főre azt elfelejtettem írni, mert hulla fáradt voltam. Jah, és főztünk.

21/L

2014. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!