Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakran tesztek fel itt...

Gyakran tesztek fel itt kérdéseket?

Figyelt kérdés
Mennyi kérdést tettetek már fel?
2014. jún. 25. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:
4-5 kérdést talán :) És te?
2014. jún. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy pár kérdésem, mivel régóta ismerem az weboldalt, de nem tudnám megmondani pontosan hány kérdésem volt eddig, de annyit mondhatok, hogy nem sok leginkább csak válaszolok.
2014. jún. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én kb 25 kérdést tettem már fel. :)
2014. jún. 25. 06:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Az már sok nekem amúgy nincs konkrét kérdésem, ami nagyon érdekelne, mert amire kíváncsi lennék előttem már egy páran megkérdezték nekem csak vissza kell keresni azokat. Leginkább csak teszt kérdéseket teszek az ezotériánál nem, mintha hinnék bármiben is, vagy a humor kategóriában teszek fel vicces kérdéseket csak az a baj, hogy nincs humorérzékem leginkább csak íronizálni szoktam a szarkazmusom miatt pedig azt hiszik troll vagyok.
2014. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!