Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Azért tesztek fel kérdéseket,...

Azért tesztek fel kérdéseket, hogy azt válaszolják amit hallani akartok, vagy azért, mert valoban tudni szeretnétek a választ?

Figyelt kérdés
Néha annyira nem értelek titeket.
2009. febr. 25. 14:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés.Én a pontozásban vettem ezt észre,h szerintem amit hallani akar az ember,azok a válaszok fel vannak pontozva....
2009. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tiszta röhely...
2009. febr. 25. 14:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés, a múltkor én is leírtam adott témáról a saját véleményemet, ami pont az ellenkezője volt a kérdező véleményének, erre lepontozott és odaírta, hogy erre nem kíváncsi :P

Akkro miért nem írja a kérdése után, hogy CSAK egyetértő válaszokat várok, de akkor minek feltenni a kérdést, ha az az igaz szerinte, amit ő gondol.

Vagy csak megerősítést vár az ilyen???

2009. febr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, azért tesznek fel kérdéseket. Aztán meg le vagy pontozva, ha nem úgy válaszolsz, ahogy ő szeretné. Én személy szerint pl. gyereknevelésről, meg ilyesmiről nem szoktam kérdést feltenni, inkább csak olyat, aminek a megválaszolásához, tényleges tudás kell, és nem adható rá olyan válasz, hogy "szerinteeeem".
2009. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne huzd fel magadat, en is parszor felhuztam mar itt! De nem erdemes, inkabb valaszt se irok, minek.

Inkabb jobb beirni a google-ba, es utanajarni a dolgoknak, tenyleg. A legtobbszor vita lesz a dolgokbol csak.

De tudod mit utalok a legjobban? Hogy masodpercenkent jonnek a kerdesek ebbe a rovatba, es oszinten mondom, szerintem mar nem lehet ujat kerdezni. Annyi, de annyi kerdes es valasz van itt, nem tudom miert nem lehet utananezni.

Na mindegy, mielott meg en is felhuzom magamat-a semmin-:)))

2009. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Sajnos ez a kérdés már az én fejemben is megfordult. Ha máshogy gondolsz valamit (esetleg a te dokid, vagy védőnőd máshogy ajánlotta), már le is pontoznak. Ez a pontozás pont ezért hülyeség szerintem.
2009. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésfeltevésből nagyon sokszor látszik, h' mit akar a válaszoló olvasni. Én is hanyagolom az ilyeneket, mert vitába nem megyek bele. Én egyébként attól mászom falra, ha valaki kérdez valamit, kap rá 2-3 választ, majd a kommentjében bunkó stílusban közöl még három olyan adatot vagy körülményt, aminek fényében tényleg mást válaszoltam volna. Szóval sokan kérdezni sem tudnak rendesen. A pontozásnak egyébként nem szoktam jelentőséget tulajdonítani. Számtalanszor lepontozzák az olyan válaszokat, amiben tények szerepelnek, egyszerűen butaságból és hozzá nemértésből. Ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni.
2009. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb kérdező simán kapna választ a keresőjében,de inkább itt vár perceket,órákat.Én ezt nem értem.az ilyen nyilvánvaló lustaságra nem válaszolok.
2009. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sexylady ***** válasza:
100%
Szerintem azt válaszolják, ami erkölcsös :S Pl: mit vegyek fel ide és ide kérdésekre mindenki azt mondja, hogy ami kényelmes, amit szeretsz, meg hogy nem kell majmolni senkit, stb.... De ha meglátnának az utcán egy ízléstelenül, de kényelmesen öltözött embert, akk azért megfordul a fejükben hogy normális-e szegény illető...
2009. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így elmerültünk a témában:Nekem azért az a legdurvább,amikor valaki az orvostól jön,de nem ott kérdezi meg,h ez meg az mit jelent,hanem itt....
2009. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!