Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit is jelent pontosan?

David2913 kérdése:

Mit is jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Itt gyakori kérdéseken néztem hogy hány éves kortol lehet 50ccm-s robogót vezetni mondták hogy 14 de megcáfolta egy Itt gyakori kérdéseken néztem hogy hány éves kortol lehet 50ccm-s robogót vezetni mondták hogy 14 de megcáfoltamásik ember és ezt írta:Bocsánat, de az egyes téved. Igen, meg kell lenni minimum az 50 cm3-is motorra a jogsinak ( és értelem szerűen ekkortól vezethetsz bármilyen 50 cm3-is motort, beleértve az 50-es robogókat is ), de ezt a jogosítványt idény jan.1-étől nem 14, hanem 16 éves kortól lehet letenni. Nem értem hogy ez mit jelent!

2014. jún. 25. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz? Az egyik azt állítja 14, a másik azt hogy 16 év a korhatár segédmotorra.

Nemzetközi AM kategóriával vezethetsz 16 év felett külföldön is, itthon 14 a korhatár. Menj el az autósiskolába ahol csinálni akarod és kérdezd meg őket.

2014. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
erre gondoltam: de ezt a jogosítványt idény jan.1-étől nem 14, hanem 16 éves kortól lehet letenni... ezt nem értem hogy mi az hogy idény jan 1-étől...
2014. jún. 25. 16:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!