Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor fizetik ki a megjelent...

Mikor fizetik ki a megjelent receptjeimért járó pénzt?

Figyelt kérdés

Rendszeresen küldök recepteket a Küldd el a recepted újságba (Philonia Kiadó), és eddig mindig rendesen utalták a pénzt, vagy a megjelenés napján, vagy 1-2 nappal utána. Most már ott tartunk, hogy két recept árával( 6620 Ft) és egy címlap szereplésért járó 5000 Ft-tal( tehát összesen 11620 Ft-tal) tartoznak elég rég óta. Kb. egy hónapja. Fogom látni valaha azt a pénzt? Már a szerkesztőségnek is írtam kétszer, mindig csak azt írják, hogy utánanéznek, de aztán semmit nem írnak.

Azért szerintem nem tisztességes, hogy annyit készültünk a címlapfotózásra is, bevásároltunk, 3 fogásos ebédet csináltunk, és itt fotózkodtak több mint 2 órán keresztül, ennek cserébe nagy semmit kapunk. Van aki hasonlóan járt?



#recept #Philonia
2014. jún. 26. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Van valamilyen szerződés, pályázati kiírás, bármi? Mi áll benne, milyen határidővel kell fizetniük? Ha túllépték, közöld velük, hogy ha ügyvédet kell fogadnod, az sokba fog nekik kerülni.


Ha nincs ilyen, akkor így jártál.

2014. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval egyet kell értenem. Akkor van lehetőség a számonkérésre, ha van valami írásos megállapodás, amire hivatkozni tudsz.

Ilyenkor érdemes kilátásba helyezni a hivatalos intézkedés lehetőségét, konkrétan megnevezett szervre hivatkozva, (nem tudom, milyen "cég" foglalkozik a hasonló esetekkel - mi más esetben ugyan, de a fogyasztóvédelmi hatóságra hivatkoztunk), ügyvédet megemlítve. Gyakran eredményes konkrét lépések nélkül is.

Ha kommunikálsz velük, mindenképpen e-mailben, hogy legyen nyoma annak is, hogy ők pontosan mit mondtak.

2014. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!