Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 13 évesen korai...

Szerintetek 13 évesen korai kilakkozni a körmöm?

Figyelt kérdés
Csak nyáron szeretnék különböző pasztelszíneket kipróbálni. (vagyis nem olyan neon színeket amitől meg lehetne vakulni)

2014. jún. 26. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem korai, de a sajat lanyom 10 eves es neha lakozza :)


Nyaron ha kiprobalod szerintem nem gond, iskolaba meg nem feltetlenul kell.

2014. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha szépen, igényesen és ízlésesen van megcsinálva akkor szerintem nem korai.

Unokatesóm barátnőjének az anyukája manikűrös-pedikűrös, hát 12 évesen már olyan profin meg volt csinálva kezén-lábán, h egyáltalán nem volt zavaró, sőt.

2014. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)

Iskolába én se gondoltam,(nem is szoktam hordani) olyankor csak formázom, és átlátszó lakkot rakok rá, hogy egy kicsit fényes legyen.

2014. jún. 26. 13:49
 4/8 A kérdező kommentje:

13:47 neked is köszi! :D

Most éppen pasztelkék van rajtam, de mindig először szépen lereszelem, alaplakkot rakok rá, és utána jöhet a szín, mintát meg nem rakok rá. :)

Remélem ez még az ízléses határán belül van!

2014. jún. 26. 13:52
 5/8 anonim válasza:

Biztos az!:)

És ez a kezeden vagy a lábadon?

Egyébként ezt sose fogom megérteni, egyik nőnek csak a lába, másiknak csak a keze, másiknak mindkettő, van kinek egyik se :D

2014. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kezemen.
2014. jún. 26. 16:04
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem ha szepen megcsinalod akkor nem es ha mar kopik le akkkor ugy ne hord inkabb lemosoval mosd le:))de szerintem nem nyárra nem. (Nem tudom neked hogy vannak vele de csak kint engedik mert büdös :Dddd)
2014. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem korai:)
2014. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!