Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sony Xperia SP telefonnál...

YaTen kérdése:

Sony Xperia SP telefonnál tapasztalt e valaki olyan problémát, hogy a fb messenger hang és videó küldés nem működik, és blokkolja egy másik alkalmazás szintén hang küldés funkcióját?

Figyelt kérdés
Amennyiben a fb messsenger törlésre kerül, a probléma megszűnik, de ha csak a messenger marad, a gond továbbra is fennáll. Azért érdekel,mert a gyári szoftverrel sem működött,gondoltam itt lehet a probléma,de sajnos az új szoftverrel sem működik.A telefonom jelenleg szervizben van még egyéb okok miatt,de ha megkapom a készüléket,és még mindig nem fognak megfelelően működni az alkalmazások,akkor törődjek bele,hogy ez "SP betegség",vagy csak azon kevesek egyike vagyok,akik kifogták a széria hibás telefonokat?

#Sony Xperia SP #hang küldés
2014. jún. 26. 17:02
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is Xperia Sp van,de nekem nincs ilyen problémám....csak nekem néha lefagy..egy tanács: telepítsd a Clean Master-t és azzal gyorsabb lesz a telód,a felesleges fájlokat pedig kitörli..(játékot,zenéket,képeket nem töröl) és talán jó lesz :)
2014. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm a válaszod,volt rajta Clean Masters,de a problémámon nem segített.Reménykedtem benne,hogy a javított szoftver telepítése majd helyre állítja a hibát,de sajnos az sem segített,sőt semmin nem változtatott,kivéve,hogy nem forrósodott azonnal,mihelyst hozzáértem.
2014. jún. 26. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!