Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hanyadik részben van ez a...

Hanyadik részben van ez a jelenet a Violetta c. sorozatban, és kb. mikorra lesz látható a Disney Channel-en?

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=pLvGUEYoDOw -> Tomletta csók <3

#csók #Tomletta
2014. jún. 26. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ohh igeen még egy Tomletta faan :D húha hát tulajdonképpen most megint AZ ELSŐ RÉSZTŐL kezdték az 1.évadot... :( az 5. résznél tartanak most. és a Tomleta csók az csak a 79.részben lesz :) de itt meg tudod nézni az egész évadot az elsőtől a 80.-ig [link]
2014. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) és szerinted visszajön Tonas a 3. évadban és összejön Viluval? (Olyan jó lenne <3 )
2014. jún. 27. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én szerintem nem énis nagyon szeretném már több oldalon kérdeztem de senki nem tudta a választ..de sztem tényleg nem lesz benne mert most beindult a karrierje is legalabbis egy oldal azt írta.. :( :) pár napja (asszem h mostanában) amikor Spanyolországba mentek ugye ilyen violetta koncertet adni akkor találkoztak Pablo Espinosa-val és csináltak két közös képet :) de még ki tudja lehet h útközben meggondolja magát :) aztán valamelyik epizódban hátha látható lesz majd
2014. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] itt a kép amit említettem annyira nem néz ki jól :( de ha benne lesz a 3. évadban akkor nemhiszem hogy így raknák bele ! :D a,úgy ha legörgetsz az oldalon amit belinkeltem akkor lesz ott egy "2" -es (második oldal ott még van egy kép róla :) de ha nem találod meg akkor belinkelem azt is kedves kérdező :DD
2014. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) én a rendezők helyében vissza írnám Tomast, hogy újra elnyerje Violetta szívét, és boldogan éljenek... :( én Tomasnak szurkolok <3
2014. jún. 29. 01:23
 6/7 anonim válasza:
Nem jön vissza Tomas (hála a jó égnek #bocsileonettafanvagyok). Martina Stoessel Twitterén van egy kép amin a kezében tartja a hivatalos listát a 3. évad szereplőiről. Amiben nincs benne Tomas.
2014. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
[link] itt a kép
2014. aug. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!