Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyetemre milyen segélyeket...

Egyetemre milyen segélyeket tudok igényelni?

Figyelt kérdés
Minden olyan támogatások érdekelnének amit feltudok venni, mivel nem fognak támogatni a szüleim egyetemen. Én úgy tudom h elvileg 25 éves kor alatt az állam úgy veszi mindenkinél h a szülők támogatják, ezért kell jegyzővel megcsinálni h nem támogatnak a szülök, és így megkapnám az alap 50 ezer ft os támogatást (ha jól tudom) csak meg kellene csinálni azt papíron h "magáneltartó" vagyok. De vannak még ezen kívül sok kis támogatások, amik még érdekelnének, és h hol kel utána járnom ezeknek. Előre is köszönöm aki írna pár dolgot, jövőre fogok jelentkezni egyetemre, ebből plussz pontok is jól jönnének.

2014. jún. 27. 05:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb segély forma a diákhitel, amit egyetemi tanulmányokra költhetsz és albérletre, ha vidékre jársz ki. A suli elvégzése után kell elkezdeni a visszafizetését, ha már munkád lesz. Add be az igénylést.
2014. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az az utolsó dolog amihez nyúlnék, az a hitel... alaptámogatással kollégiumban kibírható h ne kelljen felvennem hitelt, mellette még tudok esetleg hétvégente gitár órákat tartani kis plussz bevételnek még esetleg. Ha már egyszer megtanultam gitározni most tudom legalább kamatoztatni, vagy utcazenélés. De hitel... neeeeeeem, kizárt !!!
2014. jún. 27. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!