Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung Galaxy S4 vs LG G2?

Samsung Galaxy S4 vs LG G2?

Figyelt kérdés
Regota nezegetem a kinalatokat es ezt a kettot talaltam, ami tetszik es jo arban van (mert max. 130.000 ezret szanok ra) es jo is. Nem tudom eldonteni melyik jobb megbizhatobb.. Minden valaszt szivesen varok, es ha lehet indoklast is irjatok melyik jobb!!!!!! koszi.
2014. jún. 27. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem S4 van, az LGt nem ismerem. N szeretem nagyon. Gyonyoru képeket csinál, gyors, szep a kijelzője. Az egyetlen hibaja, hogy az akku gyorsan lemerült, de ezt megoldottam egy extra akkuval.
2014. jún. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

LG G2-om van. Nagyon szeretem en is, a G2 nekem siman kibir akar masfel napot is toltessel, a kepek nagyon szepek, a hatul levo gombok igen praktikusak, es a dupla erinteses ize is jo(nem kell a gombot megnyomni ketszer hozzaersz a kepernyohoz es feloldodik, nagyon praktikus igy a zsebben sem oldodik fel a telefon), hangero szabalyozo gombokkal lehet fenykepezni is, ez akkor jo ha selfie-zel es ugye elso kameraval fenykepezed magad, szep nagy kepernyoe van, elozor azt hittem a memoria gond lesz, de nem, a 16gbos is tokeletes! pedig napi tobb kepet is csinalok, van rengeteg zenem a telefonon, tehat szerintem szuper telefon!

Nagybatyamnak S4-e van, neha csak ugy kikapcsol neki a telefom, random hasznalat kozben, baratnomnek is S4-e van, mar egy eves hasznalat utan az is tonkre ment. Haromszor ejtette le, 3szor tort be a telefon kepernyoje, es 4-5x ejtettem le az LG-t es semmi baja nincs.:D

Es nagyon jo tokokat lehet ra ebayrol rendelni.:D

2014. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!