Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki hogy nem...

Szerintetek ciki hogy nem dolgozom sehol? 16 éves vagyok, bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Ősszel leszek 11-es, és minden más osztálytársam megy dolgozni valahová, de én nem hiszem hogy kapnék vagy hogy felvennének valahová.Én ezt cikinek érzem, ugye tényleg az? :S

2014. jún. 27. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Sokkal cikibb az én helyzetem. 24 vagyok, és nem dolgozok sehol, mert nincs munka errefelé.
2014. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én 21 vagyok, és még nem dolgoztam sehol sem, az egyetem mellett nem is lenne rá időm, meg nem is vagyok rászorulva. Igazság szerint el határoztam, hogy sohasem fogok "kétkezi" munkát végezni, és eddig sikerült is ezt betartanom.
2014. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából ez helyzetfüggő, mert ha mondjuk azért dolgoznál, hogy segíts a szüleidnek, akkor szerintem elmehetnél valamilyen munkát keresni, biztos találsz valahol valamit. Vagy ha mondjuk zsebpénzt szeretnél, vagy tapasztalatot, akkor menj csak, ilyen szempontból is csak nyerni tudsz vele. Szerintem kereshetsz valami munkát, de az sem "ciki", ha nem dolgozol, vagy most még nem szeretnél, de szerintem kifejezetten praktikus, kicsit megtanít és felkészít a jövőre :)
2014. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!