Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha választanotok kellene mire...

Ha választanotok kellene mire mennétek?

Figyelt kérdés
Tehát egy repülőnapra vagy egy tűzijátékra,es miert?:)

#választás #tűzijáték #mennetek #repulonap
2014. jún. 28. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Repulonap. Egy tuzijatek egy gyereknek erdekes maximum, lattam eddig vagy otvenet, de altalaban azert, mert nem volt mas dolgom.
2014. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Repülő napra, tűzijátékot már sokszor láttam és még sokszor is fogok, de a repülést még nem próbáltam és tuti remek élmény! :)
2014. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a tűzijátékot, minden lehetőséget megragadok, hogy lássak. Ha van a közelben egy rendezvény, amin tűzijáték van, biztos elmegyek, és úgy időzítek mindent, hogy el tudjak menni. És ha ott vagyok, a legjobb helyről nézem. Sőt, még valamennyire a szerkezetüket is ismerem, tehát elég mélyen benne vagyok a témában. De repülni még nem repültem. Én repülőnapra mennék.
2014. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vyrob ***** válasza:
tüzijátékra :)
2014. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!