Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szívesen mennétek baráti...

Ti szívesen mennétek baráti körrel (5-10 fő) ilyen furcsa helyekre 3-4 napra? Amolyan kalandozásnak?

Figyelt kérdés

Itt a baráti kör nagyon elszánt (az eddigiek alapján úgy látom) és én tényleg terveznék néhány extrémebb túrát.


Ezek lennének:


1.)Pripjaty,Csernobil mellett.


2.)Milovice,Prága melletti szellemváros.


3.)Poleskoye,Csernobiltól nyugatra


4.)Dvigrad,Horvát szellemváros+történelmi vár


és esetleg az egyik leggyönyörűbb, Balestrino,bár ez már nekem is húzós lenne.


Nagyjából mind egy 800-900 km-en belül vannak.Ti belevágnátok egy ilyenbe?



2013. aug. 16. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eszméletlen jó lehet.
2013. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. aug. 16. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, ki ne hagyd! :D
2013. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, igen, igen, igen.
2013. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na most kicsit pontosítom mire is gondoltam.A legmegfelelőbbnek horvátos dolgot tartanám (4-es) ezért először rá találok ki egy utazási menetrendet.(persze valószínüleg a többire is kitalálok majd egy menetrendet)


Szóval, az Út nagyjából 650 km.Ez durván 6-7 óra alatt megtehető.Valószínüleg hajnalban indulnánk így a forgalmat le is tudhatnák.


És akkor itt jön a túraterv.Eljutunk először is a közeli Korenici falu/városba (szerintem nagyobb falu) és itt találtam egy egész jó szállást:Durván 4000-5000Ft /fő egy éjszaka.

Attól függően hogy ki hogyan tudjsa megengedni anyagilag,annyi napot maradunk.De a 4-5 nap a leg reálisabb.


Aztán innen a környéket bejárnánk,kezdve a 2,7 km-re levő szellemvárossal és várrommal.


A társaság főleg amatőr és profi csillagásuzokból állna,úgy hogy programként állandó lenne az esti észlelés,magunkal hozott távcsövekkel.


A jármű még nincs kitalálva.Vagy buszt (kisbusz) bérelnénk (3-4000Ft) vagy személyautókkal oldanánk meg.Majd utánanézek hátha menne vonattal is a dolog,és utána ottani busszal..


Na eddig milyen?Összesen egy 25-30000 Ft lehet összesen,aztán lehet hogy olcsó voltam a benzinköltséget érintőleg.

2013. aug. 18. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó árba van.
2013. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!