Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani pár animét?

Tudtok ajánlani pár animét?

Figyelt kérdés

Nyári szünet = túl sok szabadidő, ezért szeretnék kérni tőletek pár tippet animékhez. Tulajdonképp lenne pár fontos tényező is, ezek a következők: fiú főhős, shounen, dráma.

Továbbá szeretnélek kérni titeket, hogy a Naruto-t, One Piece-t, Bleach-et, D. Gray mant-t, Dragon Ball-t hanyagoljátok, mert ezeket ismerem, szeretem. Nem kell hosszúnak lennie, lehet pár vagy akár 100 feletti résszel is rendelkezhet, a lényeg hogy érdekes legyen, az animáció meg tetszetős (lehetőleg "fiatal") :)

Tudom, ez a sok feltétel kicsit furcsa lehet, de tényleg szeretnék pár jó animét nézni, amibe érdemes belekezdeni, nem csak sodródni az árral, és találomra választani.



2014. jún. 29. 21:11
 1/8 A kérdező kommentje:
És még valami: ne legyen benne túl sok fanservice, meg lányözön. Értem ezt úgy, hogy ne egy háremanime legyen, hanem egy rendes verekedős. Jól kinéző fiú főhőssel ^^"
2014. jún. 29. 21:14
 2/8 oliwer015 válasza:

Mirai Nikki

Guilty Crown

Deadman Wonderland

full Metal Alchemist

Magi

de ha érdekel vigjáték is:

Ixion Saga DT

Beelzebub

2014. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Fúúh, mivel lány vagyok nehéz lesz de megpróbálok segíteni.

Sword Art Online - na ennek fiú főhőse van, és igazából nem háremanime, de azért nem mondanám shounen-nek a romantika meg ilyenek miatt, viszont a grafika gyönyörű, 2012-es darab. Ja és ne felejtsük el hogy 2022-2025 az idő amit kb. felölel 25 részen keresztül.

Rurouni Kenshin - Edo kori szamuráj pasas, akit úgy ismertek Hitokiri Battousai (a hitokiri emberölőt, a battousai meg a kardkirántás mesterét jelenti), úgy dönt nem öl többet, szal vesz egy fordított élű katanát és azzal mászkál a Meiji restauráció kezdetekor. Összetalálkozik egy Kaoru nevű lánnyal...na ez nagyon hosszú lenne mivel kis kalandokat mutat lényegében az anime 94 részes + van egy rakás OVÁja meg ilyene. De a grafikától ne várj olyan sokat mint egy mai darabtól, szerintem ez még 2000 előtti anime. Bááár nem tudom.

Arcana Famiglia - tarot kártyás otome gamen alapuló dolog de nem igazán tudták átvinni animébe, mint ahogy a legtöbbet általában nem lehet megoldani a többféle kimenetel miatt, szóval egy csepp romantika nincs benne, a csaj, mint ezeknél általában, bamba.

Hakuouki -szintén otome game alapján - ami meg is látszik kb. az utolsó két-három részben van romantika az utolsó két főhős között. Démonok is vannak benne, igaz csaj a főhős, de folytot csak szájtátva bambul, sok vizet nem zavar. Edo kori történet, a Shinsengumi mindennapjait mutatja be-tehát harcos.

Blood Lad -fiú, vámpírkölyök főhős, semmitmondó történet. Bár a grafika tetszetős. De a harcok egész jók.

Darker than black - na ez lehet tetszeni fog. Az tény, hogy valami fatális véletlen folytán az egyik csaj belezúg a főhősbe, azt nem tudom miért tették bele. Ez asszem a két évadot összekötő gaidenbe volt benne, ami nélkül nem tudod nézni a második szériát. Bár tök fölösleges:

ebből a főhősből: [link]

a második évad elején ez válik: [link]

igaz a végére valamennyire összeszedi magát a szerencsétlen. Ja és a macskából, egy pedomókus lesz, de részletekbe nem megyek bele mert az már spoiler lenne.

Jigoku Shoujo - na ez durva egy anime az biztos. De annyira nem vészes. Horror bár engem nem ijesztett meg. Olyan közömbös volt. Pokoli lány ez a magyar címe. A csaj pokolra küldőset játszik, majd elolvasol egy ismertetőt ha érdekel nehéz lenne két sorban összefoglalni.

Ao no exorcist - hát harc az van.......meg egy rakás szentfazék + egy démon aki ördögűzőnek készül.

Hellsing -nemláttam, vámpíros, de shounen talán meg horror

Trinity blood -szintén horror asszem


Na mivel amúgy se ismerek túl sok shounent itt be is fejezem. A fele amúgy is elrettentő példa inkább mint ajánlás. Amúgy ha felmész Animeaddictsra akkor tudsz részletesen műfajokra rákeresni, csak ahhoz regisztrálni is kell. Bár gondolom nem mondok túl sok újat ezzel az oldallal.

2014. jún. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 Sajnos ezeket mind ismerem, de köszönöm TTwTT

#2 Köszi, írtál pár olyat, amit nem ismerek~ A DTB amúgy tényleg elég fura, mi lesz Heiből ^^" Párnak azért utánanézek, köszi!

2014. jún. 30. 09:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Katekyo Hitman Reborn - nos ne ijesszen meg az első 20 rész (bár én azokat jobban szerettem, mint a későbbieket)utána nagyon beindul. a grafika nem épp kiváló de javul

Detektív Conan - hát nem épp fiatal a grafika sőt nagyon régi és nem harcolós de több mint 700 részes és a történet koránt sem fejeződött be.

Gintama - nos ez a poénokra fektet rá kevés a harc stb. de egy próbát meg ér hátha tetszik

Noragami - ezt előbb kellet volna írnom mert ez olyan amit te keresel. 12 részes de várható 2. évad

Hunter x Hunter - ugyan úgy tűnhet, hogy az egész egy nagy sablon de igazából pont az ellenkezője. az elején nincs sok harc de a végén majd sok lesz. Én a régebbi verziót jobbnak találtam, mert több benne a humor, de ha durvább részeket előbb akarod látni akkor az újat válaszd ( nem mintha a régi nem lenne durva)

Fairy Tail - erről tuti hallottál, de azért leírtem

Rave Master - nem láttam és nem új a grafika de azért...

Fullmetal Alchemist - ezt se láttam, de azért leírtam mert elvileg nagyon jó

Fullmetal Alchemist Brotherhood - ez az újabb verzió ami követi a mangát

The World God Only Knows (TWGOK) - ezt se láttam és ez ecchi, de elvileg csak csók van benne

2014. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Death Note - nem verekedös csak 37 részes de naon izgi ez az anime más mint pl a bleach naruto de mégis nekem tetszett

Yu yu hakusho - ez már verekedös és naon jó

2014. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cowboy Bebop
2014. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-Brave 10 (most néztem meg, és nagyon tetszett nekem^^)

-Ao no Exorcist (ez ördögűzős, jóképű főszereplővel és szerintem jó történettel)

-Btooom! (nagyon jó volt, csak ajánlani tudom!)

-Nabari no Ou (Shounen és jóképű karakterekkel rendelkezik^^ nekem TOP 10-es animém^^)

-Nurarihyon no Mago (Shounen és dráma, jó történet, démonokról szól)

-Tegami Bachi( jól kialakított történet, nagyon aranyos)

és amit még nem hagynék ki az a Zetsuen no Tempest! (szintén egy nagyon jó anime, egyik kedvencem, jó történet, szép grafika, szimpatikus karakterek...stb)

Bocsi ha esetleg valamelyiket korábban írták volna, de nem bírok olyan sokat fejben tartani^^

2014. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!