Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elveszíthetem a legjobb barátom?

Elveszíthetem a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Talán a sok rossz dolog hatására ami velem történt, néha elégéé furcsán viselkedek.. és lehet hogy unnya ő is.. de egymással mindíg oylan jól elvagyunk:D csak most h mindkettőnkkel nem sok pozitív dolog történt, mindkettőnknek rossz a kedve, és néha elégéé idegesítjük,untatjuk egymást. Nem akarom hogy vége legyen a barátságomnak mert ő az egyetlen ember az életembe akivel mindent megbeszélek. Sokszor lendített már túl a mélypontokon. csak valahogy most nem működik a dolog. Mit tehetek ez ellen? hogy a barátságunk újra a régi legyen?

16 Fiúk vagyunk mintketten, és heterok azért lejegyzem. Légyszi normális válaszokat, fontos lenne.


2010. jan. 5. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én veszítettem már el barátnőt abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy eltűntek azok a közös programok, és a közös érdeklődési kör, ami mindig témát biztosított, vagy legalábbis okot a találkozásra. Egy idő után ritkultak a találkozásaink, ha találkoztunk is, egyre hosszabb volt a kínos csend... Pedig azelőtt elválaszthatatlanok voltunk, még saját nyelvezetünk is volt :D Szerintem találnotok kéne valami olyan elfoglaltságot, ami újra összehoz benneteket, (pl.: sport vagy valamilyen szórakozás) a lényeg az, hogy legyen mindig témátok, legyen mit tervezni, várni, aztán jön a többi úgyis magától.
2010. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu nekem úgy sikerült megmentenem a barátságomat hogy felidéztünk minden közös percet akár szomorú volt vagy akár a hét poénja és akkor jöttünk rá hogy mennyi közös dolog köt össze minket és ezt kár lenne elveszíteni...azóta minden oké megy a közös hülyülés és bátran mondhatom hogy összevagyunk nőve.
2010. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajnos én sok barátomat veszitettem el! Lett lovéja,lett kocsija.lett uj suli vagy ujj menőbb barátok!

Nos az ilyenek nem is barátok4 Csak én gondoltam igy! ezek az érdekbarátok! Viszont van hasonlo mint a kérdező esete4 Ott az elöttemszolohoz csatlakzom! Felidézni a régi szép időket ha jo ha rossz volt4 És igy az igazbarát ha igaz volt akkor megmarad! De őneki is törekednie kell picit hogy javuljon a barátságotok! tehát ha nem érdekled már akkor hiába töröd magad!

Probálkozz! Sok sikert! reméllem tudtamsehitteni! F/25

2010. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!