Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok animéket ajánlani?

Tudnátok animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

ezekhez hasonlot keresek

Bleach, Naruto, yu yu hakusho, lovely complex, air gear, kilari, inuyasha, vampire knight

köszi az ajánlásokat, válaszokat



2014. jún. 30. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:

special a

kaichou wa maid-sama

death note

katekyo hitman reborn

fushigi yuugi - régi

2014. júl. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Noragami

Ao no Exorcist

Hyouka

B Gata H Kei

K project

Guilty Crown

Kyoukai no Kanata

Mirai Nikki

AnoHana

Black Rock Shooter

Chrno Crusade

Durarara

2014. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Elfenlied,attack on titan,toradora,mayo chiki,kore wa zombie desu ka,psycho pass,to love ru
2014. júl. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha Lovely complex akkor Nana- két lány életéről szól akiknek ugyan az a nevük az egyik egy punk banda érdekese a másik egy szerelemre vágyó őrült vicces és 100% hogy szeretni fogod :D nagyon tudom ajánlani mert nagyon jó ... esetleg ami vampire knight-hoz hasonlít .. Diabolik lovers- ez is nagyon jó anime ha jól emlékszem 12 része van de ezt csak akkor ajánlom ha szereted az olyan dolgokat amikor egy lányt több fiú vesz körül ... ha a diabolik lovers esetleg nem jön be de ez az egy lány sok pasi dolog tetszik Brothers conflict-nekem a legkedvencebb animéim közé tartozik nagyon ajánlom nézd meg.. ha naruto-t meg a bleach-t szereted akkor ajánlati tudom még a fullmetal alchemist-et ..én még nem láttam de elvileg jó :) amik még nagyon jó animék az pl : Suki-tte ii na yo .. kaichou wa maid-sama .. ezek kicsit szerelmesebbek ... de tudom még ajánlani a kuroshitsujit ... vagy az ao no exorcist .. vagy mirai nikki ... ezeket mind érdemes megnézni szerintem .. jó szórakozást :*
2014. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A vampire knight-hoz hasonlo sorozat jo az anime-je es vampiros de feliratos:Diabolik lovers meg tudok meg egy jot egy halallistasat:Death note magyar es nagyon jo!ja es a kedvencem a vadmacska kommando nagyon jo anime!!!es bocsi h nem irtam ekezetet de telon irok...
2014. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen párat már láttam vagy ismertem de sokat segittetek.... köszi
2014. aug. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!