Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mire költsek? (lent)

Szerintetek mire költsek? (lent)

Figyelt kérdés

Normális válaszokat,ne ilyen ez a legnagyobb gondod stb,nem nem ez,de a nagyobb gondjaimat nem itt oldják meg.

Szóval 10.000 van egy hónapra,tudom,nem kevés,de azért mindenre nem elég.(keresek diákmunkát,de még nem találtam)Szerintetek vegyek 1-2 ruhát meg stb ami szükséges lenne,vagy csináltassak piercinget ami 6000 ft,szóval a pénz nagyrésze,viszont már 1 éve szeretném megcsináltatni?



2014. jún. 30. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Most nem mondod komolyan, hogy 10.000-ed van egy hónapra, és abból hatot piercingre költenél!?

És utána éhen halsz, vagy mi lesz?

Te tényleg nem vagy normális...

2014. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Diák vagyok,ezt írtam is,szóval nyilván a szüleimmel lakom(ez abból is kikövetkezthető hogy nyilván nem dolgozom,ha ''csak'' 10 ezrem van egy hónapra),tehát ennem van mit,az ételen felül gondoltam.Nem hinném hogy félreérthető amit írtam,de ha mégis akkor bocsi.
2014. jún. 30. 20:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó,elismerem kicsit félreérthető,de még így is valószínű hogy nem egyedül élek és nem 10.000-ből akarok lakást,kaját stb fizetni.
2014. jún. 30. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem csináltasd meg, ha a szüleid sem bánják. legfeljebb valami olcsóbb felsőt vagy nadrágot veszel ha nagyon akarsz.

27/F

2014. jún. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináltasd meg, ha nem feltétlen kell ruhát venned. Én legalábbis tovább örültem a piercingemnek, mint egy új felsőnek:) de nyilván más a helyzet, ha pl az összes nadrágod rongyos és nincs mit felvenned.
2014. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,van mit felvennem,azért ennyire nem rossz a helyzet szerencsére. :)Köszönöm a válaszokat.:)
2014. júl. 1. 07:52
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is csináltasd meg:) marad még pénzed abból vehetsz ruhát ha nagyon akarsz de ha minden hónapra van egy 10esed akkor ruhát bármikor tudsz venne de ha piercinget ilyen régóta szeretnél akkor csináld meg, nagyobb öröm:)
2014. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!