Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok normálisan...

Miért nem tudok normálisan aludni és mivel lehetne ezen javítani? (Többi lent :-) )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni tőletek, mert már lassan elviselhetetlen. Napi 5-6 órát alszom és gyakorlatilag minden egyes nap hullafáradt vagyok, néha még a szemem is annyira fáj, hogy nem tudom nyitva tartani. De mire eljön az este képtelen vagyok aludni, bármennyire is vagyok fáradt. Nagyon sok mindent kipróbáltam már és le is írok párat. Például: Próbáltam a lehető legjobban kifárasztani magam azzal, hogy fent maradtam hajnalig legalább, de reggel persze ugyanúgy felébredek, volt ez már hajnali 3 is (hónapokon át), próbáltam zenével is hátha sikerül, de csak tovább voltam fent tőle, próbáltam többféle citromfűt, mint teaként, mint bogyóként(Hova), de ezeknek sem volt az ég világon semmi hatása, kipróbáltam ezt a Magne b6 álmot, aminek volt némi haszna, de max. 2 hétig, de a vicc ott kezdődik, hogy még a Frontin sem volt képes elnyomni, mintha tik-takot vettem volna be.. :)

Az is felmerült bennem, hogy fizikailag nem vagyok eléggé leterhelve, bár ezzel erősen vitába tudok szállni, mivel "porckopásig" edzek, úszok, és a napi 14-28km biciklizés is megvan.

Szerintetek ez mitől lehet vagy mivel tudnék ezen változtatni? Bármiféle tanácsnak örülnék, vagy esetleg, aki szintén ezzel küzd vagy küzdött és leírná a véleményét , annak örülnék.

21/F



2014. júl. 1. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:

én is így voltam próbáltam többet sportolni, én is szedtem ilyen "álmot-ígérő" bogyókat, teát.. blabla, és ne nézz hülyének és bocsi, de nekem csak a szex/ maszti segít az elalvásban.

21/L

2014. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!