Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet-e Allview Soul...

Hogy lehet-e Allview Soul X2-be Micro SD kártyát helyezni?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy ilyen telefont, de nem látok rajta olyan rekeszt, ahova lehetne SD-t behelyezni, és egy fórumon sem találtam hasznos infót. Tud valaki segíteni?
2014. júl. 1. 20:55
 1/2 anonim válasza:

Sajnos ebben a telefonban nincs hely memória bővítésre, ezért nem találsz rajta olyan Micro SD rekeszt. Sajnos meg kell elégedni a teló 16 Gb-val.

Viszont érdekelne a véleményed magáról a telefonról, mivel én is ilyent szeretnék vásárolni a közeljövőben. Pl. meg vagy-e elégedve a telóval, és az akkumulátorja mennyit bírja, mivel ezzel kapcsolatban hallottam negatívumokat.

2014. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megelégedtem vele, szerintem nagyon jó:)) az akumlátorja elég sokat bírja, ha nem lógok egyfolytában rajta. Ezen belül azt értem, hogy kb 2-3 napig bírja. :))
2014. júl. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!