Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit kell meginni ahhoz,...

Mennyit kell meginni ahhoz, hogy annyira részeg legyek, hogy ne legyek a tudatomnál?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam részeg.Nem is ittam alkoholt soha.

25 éves vagyok és egyre kilátástalanabb az életem.

Fájdalommentesen szeretnék meghalni.


2014. júl. 1. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő... és nem lenne problémátlan:"Felléphet zavartság, eszméletvesztés, kóma, lassú vagy szabálytalan légzés, kihűlés, hideg, sápadt vagy kék bőr alacsony testhőmérséklettel, valamint hányás és öntudatlan alvás."

Sokkal jobb megpróbálni megváltoztatni azt, ami miatt kilátástalan az életed. Mi a gondod ?

Milyen a spirituális életed ?

2014. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Beteg vagyok,és ebből kifolyóan munkaképtelen.

Tanultam,amíg tudtam,de éreztem hogy sosincs értelme.

Ahogy telnek az évek egyre rosszabb.

Nem érek el semmit,nem élhetek a vágyaimnak,mert nincs pénzem.

Nem tudok kimozdulni a lakásból a betegségem miatt.A betegségemet nem ismerek el,még csak szociális segélyt sem kaphatok miatta,nem mintha ez lenne a célom,és nem is lenne elég semmire.Nem ilyesmire alapoznám az életemet.Rengeteg netes munkát kerestem,de nagy részük átverés vagy pár ezer Ft-ot fizetne,amivel nincs megoldva a probléma.A szüleim alkoholisták.Egyre rosszabb azt is érezni,hogy csak miattam és a testvéreim miatt vannak együtt kényszerből.Ha meghalok,hátha jobb lesz nekik.

2014. júl. 1. 22:08
 3/11 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam már rajta,hogy télen kellene -10 fokban részegen kint aludni.

Hallottam már hogy sokan haltak meg így.


De még soha nem voltam részeg,nem tudom milyen az az állapot.

2014. júl. 1. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:

"Ha meghalok,hátha jobb lesz nekik."- Nem lesz jobb nekik: nagy bánatot okozol. És nem tudom milyen az anyagi helyzetük, de a temetés nem 2 ft...változó az ára, a legeslegolcsóbb kb 200 ezer.

Részegnek lenni az elején kellemes, aztán fokozatosan romlik és egyre rosszabb lesz, de hogy ez kinek mikor jön el egyénfüggő, sokban genetika.

Angolul tudsz ? Interneted van és ha angolul is tudsz hozzá, minden problémádra ki tudod guglizni a választ !!

Nekem is van betegségem, pont erre kerestem évekkel ezelőtt (amikor még Magyarországon alig ismerték), hogyan tudnám kezelni és sokat segített mások angolul írt tapasztalata, kezelési ötlete. Azóta is rákeresek erre (de mivel az elmúlt 10 évben itthon is sok ilyen van, már magyarul is akad használható tanács) és találok ötleteket, hogy még mit lehetne tenni...

Otthon végezhető jól fizető munkát én is szeretnék, de minthogy ennek kulcsa a folyékony felsőfokú angol, most erre összpontosítok. (Kaptam konkrétan ezzel kapcsolatos e-mailt.) Ha nem tudnál angolul, a hálón irtózatos mennyiségű ingyenes tanagyag áll rendelkezésedre.

2014. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az egy egyszeri összeg.Ha még élek vagy 5 évig többe kerülök.

Amúgy meg azt sem érdekelne,ha elásnának a kertben a kutya mellé.Nem tök mindegy?A halott az csak halott.

Az ilyen fényűző temetésnek semmi értelmét nem látom.

2014. júl. 1. 23:32
 6/11 A kérdező kommentje:

Pont az angol tudásom a legrosszabb.

Ezért is nincs még meg a diplomám sem.

Egyszerűen pont olyan dolgokból vagyok jó,amikből nem tudok előnyt kovácsolni.

Már semmilyen erkölcsi gát nincs bennem,erotikus dolgot is csinálnék,de ott is csak átverik az embert.Meg azt nem lehet 40 felett is csinálni,nem vagyok vele előrébb.

2014. júl. 1. 23:34
 7/11 anonim ***** válasza:

"Pont az angol tudásom a legrosszabb. "

Akkor ideje fejleszteni. Olyan nincs hogy valaki nem tudja megtanulni, csak van, akinek sokkal több időbe telik ugyanezt elérni. Időd van, ugye ?

Itt egy angol nyelvű cikk arról hogyan lehet rövid idő alatt megtenni:

[link]

Érted vagy fordítsam le ?

2014. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez egyszerű szöveg.

Olvasva megértem.De beszélni nem tudnék senkivel.

De a fordítóktól is magas szintet várnak el.

Elég nehéz lehet.

2014. júl. 2. 00:07
 9/11 Doruss ***** válasza:
Ha olvasva érted, az már valami. Beszélni MÉG nem tudsz. A folyékony beszéd a legnehezebb része, ha nem megy, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem vagy képes megtanulni. Csak hozzá kell magad szoktatnod. Nézz angol videókat, híreket, esetleg filmeket és ha nincs aki segítsen, beszélj magaddal angolul. Én így csinálom.
2014. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Pont olyan területekből vagyok jó,amikkel otthon végezhetőt nem igen fogok találni.

Biológusnak tanulok,jó vagyok a természettudományokból,a reál tárgyakból(matek,kémia).


Az angol és az informatika a gyengém.

Mindig azon görcsölök,hogy sosem lesz meg a nyelvvizsgám,és emiatt a diplomám se.

Persze azzal sem fogok tudni menni semmire:(


Már gondolkodtam,hogy nekikezdek vmi OKJ-nek,de azok is baromi drágák,és sok idő még elvégzem.


Az a baj,hogy itthon is egyre több a baj.Legszívesebben menekülnék innen.De bizonytalan munkával albérletben menni elég veszélyes.És nem is ésszerű.

Ha nem lennének extrém gondjaim nem is fizetnék soha érte.Pénzkidobásnak tartom.


Ha találok is vmit az totál esélytelen,hogy valaha elköltözzek ebből a bolondok házából.

Arra vagyok ítélve,hogy egész életemben a szüleimhez legyek kötve,sosem lesz normális,önálló életem.De már most 25 évesen nehezen viselem ezt.

2014. júl. 8. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!