Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van? Van...

Szerintetek igaza van? Van egy romos ház a közelben ahol lakok. Teljesen benőtte a gaz, és már évtizedek óta elhagyatott. Én odamentem ár barátommal, kigazoltuk, kitakarítottuk és vittünk pár széket hogy mi ott elleszünk délutánonként. Többi lent

Figyelt kérdés
na és egyik nap ott vagyunk délután 5 tájékán és kiabáltunk. egyszer csak jött egy néni egy közelben lévő házból, hogy takarodjunk innen (kicsit cifrább szavakkal) mert ez nem a miénk és még fel is akart minket pofozni, meg feljelenteni. (amúgy mi már azóta ott vagyunk annál a háznál, amikor ő még ki se költözött. szerintetek?
2014. júl. 2. 11:44
 1/3 anonim válasza:
Szerintem, nem az húzta fel, hogy ott vagytok, hanem, hogy kiabáltok. Annyi a megoldás, hogy nem kell kiabálni, nem kell ebből nagy problémát csinálni :)
2014. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de utána mi normálisan mondtuk hogy elnézést akkor nem kiabálunk és utána is mondta hogy kotródjatok innen és addig ordibált amíg le nem léptünk
2014. júl. 2. 12:11
 3/3 anonim válasza:
Hát akkor pár napig maradjatok távol, ennyit tudtok csak tenni. Mert végülis nektek is igazatok van, ti dolgoztatok vele, de neki is, hogy ettől még nem a tiétek :/
2014. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!