Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a fejem, már...

Nagyon fáj a fejem, már igazából 1 éve csak akkor még ritkábban fájt, most már napiszinten délutánonként kezdődik. Arra gyanakodtam hogy kimerültség, de a téliszünet alatt sem enyhült. Ez minek lehet az oka?

Figyelt kérdés
A szemüvegemet bemérettem, a szemem változatlan maradt... nincs semmi olyan szag amit belélegezhetnék, és amiatt fájna. nem használok kábítószert, soha nem is tettem, kivétel az hogy dohányzok, de egyre ritkábban, gondoltam hogy nikotin elvonási tünet lehet, de nem az, korábban sem fájt tőle a fejem.
2013. jan. 8. 17:41
 1/7 Mara Acoma ***** válasza:

Szerintem egy kivizsgálás nem ártana, mert így találgatni... Ezernyi oka lehet. Alacsony-magas vérnyomás, migrén, tumor stb...


Itt még több: [link]

2013. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom normális...
2013. jan. 8. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Elől a homlokodnál nem fáj? Esetleg ha lehajolsz nem érzel fájdalmat vagy nyomást a fejben?
2013. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kétoldalt a homlokomnál fáj, nyomást érzek, de attól nem fáj jobban/illetve nem kezd el fájni ha végre abbamaradt /eddig nem vettem be gyógyszert de mamár nem bírtam ki nélküle./
2013. jan. 9. 01:19
 5/7 A kérdező kommentje:
na megkavartál >< Kétoldalt a halántékomnál fáj...
2013. jan. 9. 01:19
 6/7 anonim ***** válasza:
általában ha nyomást vagy fájást lehet érzékelni,emelés vagy lehajolás közben,akkor valamennyire utalhat homloküreg gyulladásra. de szerintem is orvoshoz kell fordulni.
2013. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez inkább teljesen véletlenszerűen jön... ülök a gép előtt, focizok, kosarazok... fekszek az ágyba, olvasok... sütök... igazából mindegy mit csinálok. De már minden napos.
2013. jan. 9. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!